Andres Raja kandideerib Euroopas kuu parimaks

Läinud nädalavahetusel Poolas Torunis toimunud mitmevõistluse Euroopa karikavõistluste superliiga kümnevõistluses 8114 punktiga individuaalse esikoha võitnud Andres Raja kandideerib kuu parimaks Euroopa meeskergejõustiklaseks. 18. juulini Euroopa kergejõustikuliidu kodulehel toimuval hääletusel on Raja kümme konkurenti. Kuu parimad selguvad rahva, ajakirjanike ja ekspertide häälte liitmisel.

Eesti neidudel läks teatevõistlus aia taha

Poolas lõppenud juunioride MMil orienteerumises pidi Eesti naiskond, kus ankrunaiseks Kerstin Uiboupin, tänases teatevõistluses 43 võistkonna seas leppima 27. kohaga. Maailmameistriks tulnud rootslannadele kaotas Eesti (esimestes vahetustes Katrin Vinkel ja Sigrid Ruul) rohkem kui 27 minutiga.

Kuperjanovlased osalevad meistrivõistlustel

Lõplikult leidis kinnitust Kuperjanovi pataljoni meeskonna osalemine Võrumaa jalgpallimeistrivõistlustel. Kuna meeskonna komplekteerimine võtab veel aega, on nende esimene mäng kavas alles 20. juulil. Mullu maakonna meistrivõistluste finaalis Rõugele kaotanud Kuperjanovi JP esindaja Valeri Kuragini sõnul on meeskonnal tänavusel turniiril kaks eesmärki: jõuda Võrumaal esinelikusse ning valmistuda augusti alguses toimuvateks kaitseväe meistrivõistlusteks.

Haanja võõrustab IBU suvebiatlonisarja etappi

Haanja võõrustab homme ja ülehomme rahvusvahelise laskesuusatamisliidu (IBU) laskejooksusarja esimest etappi, kuhu on võistlema oodata seitsme riigi sportlasi. Võistluse korraldusmeeskonna juhi Hillar Zahkna sõnul peaksid võistlusel peale Eesti osalema veel Venemaa, Soome, Slovakkia, Läti, Leedu ja Armeenia sportlased. „Tugevaim esindus on Eestil, eesotsas laskejooksu maailmameistri Indrek Tobrelutsuga,” ütles ta. „Konkurentsitihedamad on juunioride võistlusklassid, kus meie

Jätka lugemist →

Etapivõit tõstis Sten Maaski ja Janno Järvpõllu Võrumaa rannavollesarja uueks liidriks

Eile Tamula rannas toimunud Võrumaa rannavõrkpallimeistrivõistluste teise etapi võitsid meestest Sten Maask ja Janno Järvpõld, esikoht tõstis nad ka sarja üldliidriks. Kümne meespaari konkurentsis võitsid Maask ja Järvpõld finaalis Jarek Jänese ja Sander Punamäe 21:17. 3.-4. koha mängus olid Kajar Kivioja ja Marko Mett kindlalt 21:10 üle Andrus ja Aleksander Ossulist. 11 naispaari seas läks

Jätka lugemist →