Järvamaal selgusid parimad rammumeestepaarid

Eesti paarisrammumehevõistlusel laupäeval Järvamaal Seidlas saavutas koos Kalev Krippiga võistelnud võrulane Markus Männik kolmanda koha. Gert Goršanov ja Meelis Pungits said küll ühe alavõidu, olles parimad naistekandmises (kandamiks kuus neidu), kuid jäid kuue ala kokkuvõttes esimestena esikolmikust välja. Esikoha võitsid Lauri Nämi ja Rauno Heinla.

Jaanus Kala võistluse võitis Mihkel Kannimäe

Laupäeval Antslas 14. korda toimunud Jaanus Kala viievõistluse võitis 2898 punktiga Mihkel Kannimäe. 19aastane Antsla noormees jooksis 100 meetrit 12,47ga, hüppas kaugust 5.88, tõukas kuuli 12.33, viskas oda 46.24 ja jooksis 1500 meetrit 4.48,72ga. Teiseks tuli 2657 punktiga võistluse kahe aasta tagune võitja Jaan Rakaselg ja kolmandaks 2492 punktiga Marko Kilp. Veteranide (40+) arvestuses oli

Pait Reiman jätkab rallikrossisarjas liidrikohal

Eesti rallikrossi meistrivõistluste üleeilsel etapil Põltsamaal saavutas võrulane Pait Reiman (Mitsubishi Lancer) Division 1 klassis teise koha ja jätkab sarja liidrina. Ligemale tuhande pealtvaataja ees toimunud võidukihutamises oli konkurentidest parim esimest korda D1-klassis neljarattaveolise Mitsubishiga võistelnud Sten Oja. Finaali stardikurvis läks Oja oma teed ja hoidis esikohta lõpuni. Tema taga jagasid puid ja maid „vanad

Võru poiste edu noorte rannavollesarjas jätkus

Nädalavahetusel Tartus maaülikooli rannavolleväljakutel peetud Eesti noorte rannavõrkpalli karikavõistluste etappil võidutsesid U14 poistest sel suvel juba kolmandat korda Rasmus Rohumets ja Karel Räppo. Ka teiseks tuli selles vanuseklassis Võru paar — Edvin Raag ja Hannes Eskla. U18 noormeeste turniiril sai koos Orava spordiklubisse kuuluva Ardi Kikasega mänginud Martin Kammer teise koha. Võru U14 võrkpallipoisid. Foto:

Noortesarja etapil tuli kaks esikohta Võrumaale

Misso krossirajal eile toimunud Eesti noortesprindisarja etapil võitsid Võrumaa kihutajatest esikoha Andre Kurg (S16) ja Triinu Meltsov (J16+). Teised võitjad olid Rasmus Uustulnd (J16), Martin Kutser (J18) ja Samuli Vuorisalo (S18). Täiskasvanute 2WD klassis oli parim Enn Sups.

Võrumaa sportlased võitsid Eestimaa mängudel kaheksa kulda, neli hõbedat ja üheksa pronksi

Lääne-Virumaal eile lõpule jõudnud Eestimaa XIII suvemängude viimasel päeval võitis võrulastest kuldmedali noormeeste orienteerumismeeskond, Võrumaa korvpallinaiskond kaotas finaalis Raplamaale. Võrumaa võistkonna kontole kogunes lõpuks kaheksa kulda, neli hõbedat ja üheksa pronksi. Orienteerumises võitis kulla Võrumaa M16 teatemeeskond, kus jooksid Janek Piirisild, Anti Sõukand ja Tanel Papp. Meeste teatejooksus teenisid Alar Kume, Sixten Sild ja Timo