Võru noored kergejõustiklased võistlesid Valmieras

Võru spordikooli noored võitsid nädala keskel Lätis Valmieras toimunud noorte kergejõustikuvõistlustel kümmekond esikolmikukohta. Kõige edukam oli Hanna-Mai Vaikla (pildil), kes võitis B-klassi tüdrukute seas 5.19ga kaugushüppe ja 1.59ga kõrgushüppe. Lisaks sellele tuli Vaikla 100 meetri tõkkejooksus 16,03ga kolmandaks. Sama vanuseklassi tüdrukute 1500 meetri jooksu võitis 5.16,85 Eliise Johanson. 800 meetri jooksus saavutas ta 2.32,92ga teise

Võru linn üritab Jaanimäe spordibaasi maha müüa

Võru linnavolikogu otsus maha müüa Haanja vallas asuv Jaanimäe puhke- ja spordibaas tähendab seda, et Võrumaa suusasportlastel kaob koht, kus laagreid pidada, kirjutas LõunaLeht. „Selge see, et on halb, kui üks baas, kus meie ise oleme peremehed, läheb ära,” ütles Võru spordikooli direktori asetäitja Mati Ojandu. Samas mõistab Ojandu volikogu otsust. „Kui võtta omaniku seisukohast,

Laskurid võistlevad Haanjas Balti karika nimel

Tänasest pühapäevani peetakse Haanjas field target laskmise Balti karikavõistlused, kus osaleb ligikaudu 40 sportlast seitsmest riigist. Võistlejaist tuntuim on 2006. aasta naiste maailmameister Galina Jakušina (Venemaa). Field target on ala, kus välitingimustes võisteldakse õhupüssidest laskmises siluettmärkide pihta. Võisteldakse kahes klassis: suruõhupüssid ja vedrupüssid. „Sarnaselt MMile laseb iga võistleja igal võistluspäeval 50 märki, kolme päeva jooksul kokku