Mari-Liis Mõttus võitis Eesti noorte meistrikulla

Mari-Liis Mõttus võitis täna Rakkes toimunud Eesti meistrivõistlustel maastikurattakrossis kuni 14aastaste tüdrukute seas esikoha. Sõidus, kus korraga startis N14 ja N16 vanuseklass, juhtis ta sõitu algusest lõpuni ja edestas teisena 10,8 km pikkuse distantsi finišisse jõudnud N16 vanuseklassi tüdrukut Sirje Lepikut (TÜ ASK) ligemale kahe minutiga.  M16 klassis sai Sander Nool 23. koha. Homme selguvad

Siim Plangile Rally Estonia 15. koht ja klassivõit

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Honda Civic Type-R) lõpetasid eile ja täna Otepää ümbruses toimunud Rally Estonia 15. kohaga, A7-klassis võideti aga esikoht. Ralli võitis norralane Mads Østberg rootslasest kaardilugeja Jonas Anderssoniga (Ford Fiesta WRC). Teine koht kuulus Markko Märtinile ja Kristo Kraagile (Ford Focus WRC), kes kaotasid võitjatele lõpuks 24 sekundit. Kolmanda koha said