Noorte rannavollesari jätkus Pärnus

Eile Pärnu rannas toimunud U18 vanuseklassi Eesti rannavõrkpalli karikavõistluste viiendal etapil sai koos Ardi Kikasega mänginud Võru spordikooli kasvandik Martin Kammer neljanda koha. Rohkem võrulasi sel etapil ei osalenud.

Eesti laskuritele Haanjamaalt võistkonnavõit

Haanjas eile lõppenud Balti karikavõistlustel field target laskmises võitis kahe Venemaa võistkonna ees võistkondliku esikoha Eesti tiim. Individuaalselt võitis suruõhupüssist laskmises meestest esikoha Konstantin Grigorjev (Venemaa) 138 silmaga 150st. Naistest oli samal alal 117 silmaga parim 2006. aasta maailmameister Galina Jakušina (Venemaa). Vedrupüssist laskmises võidutsesid leedulased — meestest oli 109 silmaga parim Linas Burvys ja

Martin Paakspuu võitis Balti matšil tõkesprindi

Martin Paakspuu võitis laupäeval Leedus Alytuses toimunud U16 vanuseklassi Balti matšil kergejõustikus 110 meetri tõkkejooksus uue isikliku rekordi 15,36ga esikoha. Eesti koondises võistles teinegi võrulane — tüdrukute 1500 meetri jooksus tuli Eliise Johanson ajaga 5.12,71 neljandaks. Eesti võistkond sai Leedu järel ja Läti ees teise koha.

Eleri Hirvele Lätis kaks neljandat kohta

Eleri Hirv (OK Võru) tuli nädalavahetusel Smiltenes toimunud Läti lahtistel meistrivõistlustel rattaorienteerumises naiste konkurentsis nii lühirajal kui ka tavarajal neljandaks. Võistlus läks ka Eesti-Läti orienteerumisliiga arvestusse.