Tuletõrjespordis medaleid ka Võrumaale

Türil nädal tagasi toimunud Eesti tuletõrjespordi meistrivõistlustel võitis Võrumaalt pärit Mario Pajustik konksredeliga ronimises hõbemedali ja 100 meetri takistusriba läbimises pronksmedali. Ülari Redi tuli takistusribal neljandaks ja sai konksredeliga ronimises üheksanda koha. Mõlemad kuulusid ka nii 4 x 100 meetri teatevõistluses kui ka mootorpumbaga hargnemises neljanda koha saanud Lõuna-Eesti päästekeskuse võistkonda. Noorte B-klassi 100 meetri

Parksepa poisid võitsid Kanepi tänavakossuturniiri

Parksepa SK poisid võitsid läinud nädalavahetusel toimunud Kanepi tänavakorvpalliturniiril noorteklassis (1993. a ja hiljem sünd) esikoha. Võistkond Eelmise Mängu Võitjad, kuhu kuulusid Tanel Treial, Richard Sirel, Fredi Parker ja Artur Kärblane, lõpetas kolme meeskonna kaheringilise turniiri kolme võiduga. Teiseks tulnud Kunni KKga, kus mängisid ka Kuldre kooli poisid Eiko Roosimaa ja Agris Skuditis, poolitati punktid

Võru judoklubi Rei hoiab lippu kõrgel

Võru judoklubi Rei medalisaak Eesti meistrivõistlustel jäi tänavu küll veidi väiksemaks kui mõnel varasemal aastal, kuid on siiski muljetavaldav: kõigi vanuseklasside peale kokku viis kulda, kolm hõbedat ja kümme pronksi. Võru judoelu hing Enno Raag klubi noortest kasvandikest kedagi eraldi esile tõsta ei soovi. „Hindan kõiki lapsi, kes Eesti meistrivõistlustel medali said,” sõnas ta. Teeneka

Rannavollesarja etapil riisusid koore tartlased

Võrumaa rannavõrkpallimeistrivõistluste kolmandal etapil riisusid koore tartlased, kes võidutsesid nii meeste kui ka naiste konkurentsis. Eile Tamula rannas toimunud võistluse võitsid meestest Reimo Alas ja Tõnu Leemet, finaalis alistasid nad Jarek Jänese ja Sander Punamäe 21:18. Kolmandaks tulnud Janno Järvpõld ja Sten Maask tõusid 35 punktiga meistrivõistluste liidriks. Jänes ja Punamäe kaotavad neile kaheksa silmaga,