Lõunalõvile avapäeval vasaraheites viies koht

Tallinnas Kadrioru staadionil alanud Eesti meistrivõistlustel kergejõustikus oli Võru kergejõustikuklubi Lõunalõvi sportlastest täna ainsana võistlustules Marek Vähi, kes sai vasaraheites 53.54ga viienda koha. Kulla võitis 59.14ga Martin Lehemets (KJK Sakala). Kõrgushüppes jagas EMÜ SKd esindav Tõnis Voitka 1.95ga üheksandat-kümnendat kohta.

Võru jalgpallurid sai koduplatsil valusa kaotuse

Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas pidi Võru JK täna koduplatsil vastu võtma valusa 0:2 (0:1) kaotuse lähimalt jälitajalt Põlva FC Lootoselt. Kohe mängu alguses said võõrustajad kaela pangetäie külme vett — kohtuniku avavilest polnud kulunud veel minutitki, kui külalised Võru värava alla sööstsid ja Egon Kasuk skoori avas. Õnnetu algus vajutas võrulate mängule oma pitseri, seda

Rõuge kindlustas omale koha medalimängudele

Võrumaa jalgpallimeistrivõistlustel võitis tiitlikaitsja Rõuge eile võõrsil Antsla 5:0 (4:0) ja tagas sellega endale pääsu esinelikusse. Priit Bahmatšov lõi võitjate kasuks kaks ning Oliver Ossipov, Alar Arula ja Riho Ruusamäe ühe värava. Esimesena põhiturniiri lõpetanud Rõuge võitis viiest mängust kaks, viigistas ühe ja kaotas kaks.

Siim Plangi on Soome MM-rallil avapäeva
järel oma võistlusklassis neljas

Siim Plangi (Honda Civic Type-R) on Soome MM-rallil esimese võistluspäeva kolme kiiruskatse järel kaheveoliste autode klassis neljandal kohal. Liidrikohal olevale soomlasele Mikko Pajunenile (Renault Clio R3) kaotab võrulane veidi üle minuti, teisel kohal olevale inglasele Harry Huntile (Citroën DS3 R3T) 7,3 sekundiga ja kolmandal kohal olevale Martin Kangurile (Honda Civic Type-R) vaid 0,4 sekundiga. Üldliider