Siim Plangi sai Soome MM-rallil kirja 66. koha

Pärast eilset ebaõnne Soome MM-rallit superralli süsteemis jätkanud Siim Plangi (Honda Civic Type-R) sõitis võistluse täna ikkagi lõpuni ning sai protokolli viimase ehk 66. koha. Ralli võitnud prantslasele Sebastian Loebile (Citroën DS3 WRC) kaotas Plangi lõpuks ligi tunni ja 23 minutiga. Täna sõitis Plangi kaheveoliste autode klassis välja päeva teisi aegu, kuid klassivõidu võtnud Mikko

Uku Vislapuu tuli kaitsejõudude triatlonimeistrivõistlustel neljandaks

Viitnal peeti täna koos Eesti meistrivõistlustega triatloni olümpiadistantsil ka kaitsejõudude meistrivõistlused, kus Uku Vislapuu (Kaitseliidu Võru malev) saavutas individuaalarvestuses neljanda koha. Esikoha võitnud Roman Hvalõnskile kaotas ta seejuures ainult 25 sekundiga ning pronksist jäi puudu vaid 8,9 sekundit. Teistest võrulastest sai Priit Narusk 11. ja Kaarel Piho 21. koha. Kaitseväelaste võistlus koosnes 250 meetri ujumisest,

Haanjas võisteldi sprindis ja punktilaskmises

EOK-Piletilevi biatlonisarja tänavusel esimesel suvisel etapil Haanjas võitis täna kuni 17aastaste noormeeste sprindis esikoha võrulane Rene Zahkna, kes edestas konkurente nelja kilomeetri pikkusel distantsil rohkem kui poole minutiga. Kuni 19aastaste noormeeste sprindis, kus esikoha võitis Jan Treier ja esikolmikusse jõudsid veel lätlane Daumants Lusa ja rootslane Frederik Ögren, said Vastseliina noormehed Henri Ojaperv ja Kermo

Navi triatlonil võitis esikoha Mark Laine

Täna toimunud Navi minitriatloni (300 m ujumist, 15 km rattasõitu ja 4 km jooksu) võitis Mark Laine, 23aastase võrulase võiduaeg oli 55.42,9. Teisena jõudis finišisse Taago Hiiesalu (+1.04,4) ja kolmandana Mart Hommik (+1.25,7). Esikuuikusse jõudsid veel Toni Nurmeots, Romand Kiisk ja Margus Lehtna. Kiireim naine oli kaheksandana lõpetanud Silja Suija (+5.32,2). Teiseks tuli Merle Vidder

Navi Vutiselts kaotas Jõgeval vaid ühe väravaga

Navi Vutiselts kaotas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis võõrsil napilt 3:4 (1:2) Jõgeva SK Noorus-96’le. Navi meeskonna esindaja Jaanus Trolla sõnul oli kohtumise esimene pooltund enam-vähem võrdne ja mõlemal meeskonnal paar väravavõimalust, siis õnnestus aga väljakuperemeestel väikese vahega kaks väravat lüüa. „Poolaja lõpu poole surusime kõvasti, et vahet vähendada ning tulemuseks lõid vastased omavärava

Võrumaa meistrivõistlustel selgusid poolfinalistid

Võrumaa jalgpallimeistrivõistlustel võitis FC Spordibaas täna Antslas sealse meeskonna 4:3. Võitjate väravad lõid Kristjan Kikkas, Kert Joakit, Rait Kooser ja Henri Rahuoja, kaotajaist oli kahel korral täpne Henri Nummert ning korra Rainer Vernik. Tänase mängu järel said selgeks ka turniiri kõik neli poolfinalisti, kelleks on Rantipol, FC Spordibaas, Rõuge ja Kuperjanovi JP.

Siim Plangi Soome rallil võistlejaterivi sabas

Siim Plangit tabas Soome MM-ralli eilsel kolmandal, ligi 30 km pikkusel Hyväneula kiiruskatsel ebaõnn — võrulase auto sõitis rajalt välja ja pärast seda enam kohe ei käivitunud. Ligi kolmveerandtunnine kaotus ja lisaks veel ka ajatrahv kukutasid Plangi võistlejaterivi lõppu. Kui päeva lõppus lõppes Plangi autol ka kütus, selgus, et jätkata tuleb superralli süsteemis ja viimasest