Tauri Tammele hõbe, Võrumaa meeskonnale kuld

Võrumaa jahilaskur Tauri Tamm (pildil) võitis Eesti meistrivõistlustel inglise sportingus hõbemedali. Tamm tabas läinud laupäeval Elvas toimunud võistlusel esmalt 82 märki sajast ja seejärel finaalis veel 18 märki. Kulla võitis kokkuvõttes ainult ühe märgi rohkem tabanud Laekvere mees Anti Peetso. Tauno Tamm sai 75 tabamusega seitsmenda ja Rivo Poltimäe 74 tabamusega kaheksanda koha. Võrumaa jahimeeste

Viljar Kannimäe võidutses „Vooremäe 3000” sõidul

Haanja rattaklubi ratturid jõudsid eile Tartumaal Vooremäe spordikeskuses toimunud raskel mägirattavõistlusel kahe mehega esikolmikusse — esikoha võitis Viljar Kannimäe ning kolmandaks tuli Tarmo Mõttus. Esmakordselt toimunud „Vooremäe 3000” võistlusel oli distantsi pikkuseks ligi sada kilomeetrit ning tõusumeetreid seejuures pea 3000. Tehniliselt raskel rajal läksid Haanja klubi ratturid kohe alguses juhtima ja nii liiguti poole distantsini.

Haanja klubile teist etappi järjest kolm esikohta

Rakveres laupäeval toimunud Team Rattapood Cupi mägirattasarja neljas etapp oli Haanja rattaklubile taas edukas. Nii nagu eelmiselgi etapil, võideti kolm esikohta. Mari-Liis Mõttus oli juba harjumuspäraselt kiireim vanuseklassis M12/N14 ning Kaido Oru seenioride sportklassis. Seenior 2 klassis (40-49aastased) saavutasid kaksikvõidu Tarmo Mõttus (pildil esiplaanil) ja Pait Hirv. Sander Nool tuli M16 vanuseklassis seitsmendaks. Enne viimast

Merlin Hurt ja Anett Hollas krooniti Eesti noortemeistriks, kulla võitis ka Robert Täht

Võru spordikooli tüdrukud Merlin Hurt ja Anett Hollas võitsid eile Pärnus lõppenud Eesti noorte meistrivõsitlustel rannavõrkpallis U18 vanuseklassi meistritiitli. Kullamängus olid võrulannad üle Saaremaa-Viljandi paarist Liisel Nelis-Kristel Moor. Võitjad said õiguse esindada Eestit U18 vanuseklassi EMil, mis toimub 11.-14. augustini Vilniuse. Veel enne seda, 7.-8. augustini peetakse aga Pärnus EEVZA (Ida-Euroopa regioonaalne võrkpalliassotsiatsioon) U18 vanuseklassi