Ats Horn tõmbab selga Tartu Pere Leiva särgi

Aastaid Võru võrkpallimeeskonnas mänginud sidemängija Ats Horn (25, pildil) jätkab karjääri Tartu Pere Leivas. Tartu meeskonnas tuleb Hornil sidemängija kohal konkureerima hakata hiljuti Lätist palgatud Artis Caicsiga. Ka Tartu Pere Leiva abitreener on võrulane — Oliver Lüütsepp.

Karel Kutsar oli Vaabina motokrossil heas hoos

Vaabina krossirajal läinud laupäeval toimunud Eesti hobikrossisarja järjekordsel etapil saavutasid 85 cm3 tsiklite klassis kolmikvõidu Võrumaa poisid Karel Kutsar, Reiko Kikas ja Sander Runtal. Kutsar võistles suure tsikliga ka MX A-klassis, kus sai kahe sõidu kokkuvõttes Raido Nei järel teise koha. Esimese sõidu selles klassis võitis küll kodurajal sõitnud Timmo Mõts, kuid õnnetu kukkumine teises

Heliose Võru poistele kaks korda neljas koht

FC Heliose Võru jalgpallipoisid said möödunud nädalavahetusel toimunud Tammeka Cupil nii 2004. aastal sündinute kui ka 2003. aastal sündinute arvestuses neljanda koha. „Poisid näitasid väga tublit mängu ja kõrgema koha saavutamist takistas ilmselt esmaspäevast neljapäevani kestnud raske treeninglaager, millest poldud veel taastutud,” ütles poiste treener Jaanus Vislapuu. „Samas mängupilt oli väga ilus ja enamik ajast

Andrus Värnik tõi Lõunalõvile trahvi kaela

Odaviskaja Andrus Värnik (pildil) jäi laupäeval teadmata põhjusel Eesti meistrivõistlustest eemale. Kuna mees oli stardinimekirjas, peab Võrumaa kergejõustikuklubi Lõunalõvi nüüd trahvi maksma, kirjutas Õhtuleht. Kuna Lõunalõvi treener Heini Allikvee Värnikuga enne võistlust kontakti ei saanud, jättis ta sportlase nime stardinimekirja alles — ehk tuleb kunagine maailmameister ikkagi kohale. Kuna Värnik end näole ei andnud, tuleb

Urvaste meeskond võitis Hiiumaa võrkpalliturniiri

SK Urvaste võrkpallimeeskond võitis läinud nädalavahetusel Hiiumaa rahvavõrkpalliturniiri. Turniiri parimaks mängijaks tunnistati võiduka meeskonna liige Gunnar Sarapuu. Veel kuulusid Urvaste meeskonda Margus Ingver, Margus Kodu, Viljo Jõela, Janno Jõela ja Priit Post. Urvaste meeste järel jõudsid esikolmikusse Estonian Young Coaches/Elion ja Mulgid. Traditsiooniline Hiiumaa võrkpalliturniir peeti tänavu juba 54. korda.