Taavi Pindis jahib Läti autokrossisarjas medalit

Võrumaalt pärit ja praegu sisekaitseakadeemias õppiv Taavi Pindis sai eile Priekules toimunud Läti veoautokrossi meistrivõistluste etapil kolmanda koha. Esikoha võtnud Andris Jurcinš kindlustas endale etapp enne sarja lõppu juba ka Läti meistritiitli. Talle 17 punktiga kaotav Pindis on teisel kohal ning edestab lähimaid konkurente kuue silmaga. Sarja viimane osavõistlus toimub augusti lõpus Teperise rajal.

Tanel Leok oli MM-etapil lähedal sõiduvõidule

Tanel Leok sai täna Tšehhis Loketis toimunud MX1-klassi motokrossi MM-etapil kahe sõidu kokkuvõttes neljanda koha, mis on tema selle hooaja seni parim saavutus. TMi tehasetiimis sõitev Võrumaa krossimees oli eriti heas hoos päeva teises sõidus, kus tal ei jäänud palju puudu esikohast. Sõidu esimesed üheksa ringi hoidis Leok koguni liidripositsiooni, kuid pidi siis endast mööda

Timo Sild võitis Eesti-Läti liiga osavõistluse

Timo Sild (OK Võru) võitis esikoha nädalavahetusel Aluksne lähedal toimunud Eesti-Läti orienteerumisliiga järjekordsel võistlusel. Sild oli meeste eliitklassis kiireim mõlemal päeval. Kokkuvõtes edestas ta lätlast Andris Kivlenieksi ligi nelja ja poole minutiga. Naiste eliitklassis tõi Võru klubile esikoha Eleri Hirv, kes edestas oma ainsat konkurenti, lätlannat Dace Bužat kahe päeva kokkuvõttes 18 minutiga. Nootreklassides olid

Võru JK II alistas tsooni liidri, FC Aspen tegi viigi

Võru JK duubelmeeskond sai täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas kirja väärtusliku võidu, kui alistas 3:1 lõunatsoonis seni liidrikohal olnud Suure-Jaani Unitedi. „Mäng oli täelikult meie oma ja kõik, kes täna mängisid, olid väga tublid,” ütles Võru JK II treener Vjatšeslav Vassilenko. Tema sõnul oli võit seda magusam, et eelmine mäng sama vastasega kaotati 2:0 eduseisust

HRK ratturid olid Läti rattasarjas jälle heas hoos

Eile Cesises toimunud Läti rattamaratonisarja Trek-Philips Maratons 2011 viiendal etapil olid Haanja rattaklubi ratturitest võidukad Albert Hurt (M12) ja Mari-Liis Mõttus (N14). Tarmo Mõttus sai M40 vanuseklassis kolmanda koha. „Tegin väikese taktiklise vea, kui lasin esimese ringi lõpus (sõideti kaks ringi — VSport.ee) kuueliikmelisel grupil liiga kergelt eest minna,” ütles ta. Eest sõitnud grupis oli

Pait Reiman hoiab rallikrossisarjas D1-klassi liidrikohta, Andre Kurg on D1A-klassis kolmas

Võrulane Pait Reiman (Mitsubishi Lancer Evo VI) sai Eesti rallikrossimeistri-võistluste eilsel etapil Laitses Division 1 klassis kolmanda koha, millest piisas, et jätkata sarja liidrina. Eilset võistlust valitses Division 1 klassis alates eelsõitudest Sten Oja (Mitsubishi Lancer Evo VI), finaalis edestas Reimanit ka Valdur Reinsalu (Ford Fiesta). Nelja etapi järel on Reiman 72 punktiga paremustabeli tipus.