Kukkumine jättis Jan Jakobsoni EMil punktilisata

Prantsusmaal La Capelle Marivalis nädalavahetusel toimunud 65 cm3 tsiklite motokrossi EMi etapil vigastas Jan Jakobson kvalifikatsioonis kukkudes õlga ja eile punktide eest konkureerima ei pääsenudki. Enne sarja viimast etappi langes Kuldre koolipoiss esikolmikust välja, neljandaks. Etapivõidu sai Prantsusmaal eile teise sõidu võitnud Gianluca Facchetti (Itaalia). Kahe sõidu kokkuvõttes järgnesid talle Roan van Moosdijk (Holland) ja

Võru volleneiudele EEVZA turniirilt kolmas koht

EEVZA (Ida-Euroopa regionaalne võrkpalliassotsiatsioon) U18 vanuseklassi rannavõrkpalli meistrivõistlustel Pärnus tulid Võru tüdrukud Merlin Hurt ja Anett Hollas eile kahe Läti paari järel kolmandaks. Täna lõppenud poiste turniiril sai koos Põlvamaa poisi Ardi Kikasega mänginud Martin Kammer seitsmenda koha. Eeloleval nädalavahetusel seisab Hurdal ja Hollasel ees oma vanuseklassi rannavolle EM Vilniuses.

Võru KK jääb korvpalli meistriliigast välja

Eesti korvpalliliidu juhatus otsustas läinud reedel, et algaval hooajal osaleb Eesti meistriliigas kaheksa meeskonda. Mullu meistriliigas viimaseks jäänud ja seejärel üleminekumängudes esiliiga võitnud Kohila meeskonnale alla jäänud Võru korvpalliklubil kõrgemasse seltskonda asja pole. „Võru osas polegi midagi selgitada, üleminekumängu kaotusega langesid nad meistriliigast välja,” ütles korvpalliliidu peasekretär Karel Loide Postimehele. Meistriliiga kohta ei saa ka

Meelis Kanep Ilmar Raua memoriaalil esikolmikus

Võrumaalt pärit maletaja Meelis Kanep jagas eile Viljandis lõppenud 45. Ilmar Raua mälestusturniiril Igor Švõrjovi ja Ilja Vovkiga 16 punktiga 2.-4. kohta, koefitsient andis talle kolmanda koha. Kanep võitis seitsmest partiist viis, kaotas Švõrjovile ning viigistas turniiri 19 punktiga võitnud Kaido Külaotsaga. Turniiril oli kasutusel jalgpallist tuttav punktisüsteem, mille kohaselt võit andis kolm punkti, viik

Aigar ja Martin Leok võistlevad sel nädalal
Soomes maailma kuulsaimal endurovõistlusel

Täna algab Soomes maailma kuulsaim endurovõistlus International Six Days Enduro (ISDE), kus sel jõuproovil esmakordselt osalevas Eesti rahvusmeeskonnas võistlevad ka vennad Aigar ja Martin Leok. Mõlemad Võrumaa motomehed sõidavad E2-klassis. Kotka ja Hamina ümbruses peetaval kuuepäevasel võistlusel kaitsevad Eesti koondise au veel Toivo Nikopensius (E1), Toomas Triisa (E2), Tõnu Kallast (E3) ja Urmas Põldma (E3).

TriStar Estonia parim võrulane oli Tõnu Hendrikson

Pühajärvel toimunud TriStar Estonia 111 triatlonil (1 km ujumist, 100 km rattasõitu ja 10 km jooksu) olid parimad võrulased Tõnu Hendrikson 124. ja Ain-Ivar Tupp 139. kohaga. Urvaste kirjamees Contra (Margus Konnula) jõudis finišisse 321. võistlejana. Lõpetajaid oli eilsel võistlusel 363, esikoha võitis Thomas Hellriegel Saksamaalt.