Võit kuperjanovlaste üle viis Rantipoli finaali

Võrumaa jalgpallimeistrivõistluste esimene finalist on Rantipol, kes tänases poolfinaalis alistas kindlalt 4:1 (1:0) Kuperjanovi pataljoni meeskonna. Rantipoli esimese värava lõi kohtumise 22. minutil Jürgen Kaur. Kuperjanovlaste väravavaht Vaido Siska sai Vjatšeslav Vassilenko tsenderduse järel küll näpud pallile vahele, kuid pillas mänguvahendi ja Kauril õnnestus see väravasse koksata. Kohe teise poolaja alguses lõi Lauri Kunz kaugelt

Jaanus Mill jäi tänavu medalikolmikust välja

Tallinnas selgusid läinud laupäeval tänavused Eesti meistrid veemoto kaatrite klassides. Kaatritel päramootoriga üle 1100 cm3 meistrivõistluste esimesel etapil koos Jüri Jõuluga kolmandaks tulnud Jaanus Mill seekord stardis polnud ja nii tuli Võrust pärit kuuekordsel Eesti meistril seekord meistrivõistluste kokkuvõttes leppida viienda kohaga. Eesti meistriks tulid selles võistlusklassis viljandlased Maiken Kärmas ja Urmas Vassus.

Ring FM oma petangikarikat võõrastele ei andnud

Ring FMi karika petangi paarismängus võitis Ring FMi oma paar Toomas Hoole ja Aigar Lusbo. Teise koha saanud Tartu petankerite järel tuli kolmandaks Võru segapaar Arija Rimbeniece ja Avo Tagen. Eile Võru spordiväljakul toimunud võistlusel osales üheksa võistkonda ning pärastlõunal alanud võistluse finaal peeti juba autotulede valgel.

Võrumaa kergejõustiklased jagasid
tänavusi maakonna meistrimedaleid

Eile Võru spordikeskuse staadionil toimunud Võrumaa kergejõustikumeistri-võistlustel kogus suurima kullasaagi alles 14aastane Hanna-Mai Vaikla, kes oli parim nii naiste 100 meetri jooksus, kõrgushüppes kui ka kaugushüppes. Kaks kulda langes naistest kuulitõuke ja kettaheite võitnud Liis Kranichi saagiks. Meestest tulid kahekordseks Võrumaa meistriks Ivar Ivanov (800 m, 3000 m), Kristjan Kikkas (kõrgus, kolmik) ja Marko Traks