Karl-Erik Org kaotas hilisemale hõbedavõitjale

Kadettide (U17) judo MMil Kiievis kaotas Karl-Erik Org täna kehakaalu kuni 55 kg avaringi kohtumise 43 sekundil ipponiga hilisemale hõbemedalivõitjale Ming Yen Tsaile (Taiwan) ning sellega oli võistlus Võru noormehe jaoks lõppenud. Kulla võitis selles kehakaalus Pavlo Skopnenko (Ukraina).

Andres Raja: praegu ei ole millegi üle viriseda

Kümnevõistleja Andres Raja vorm näib kaks ja pool nädalat enne MMi liikuvat õiges suunas. Teisipäeval Viljandis toimunud Kuldliiga finaaletapil jooksis ta isiklikud rekordid 400 meetri jooksus ja tõkkesprindis. „Praegu on seis oluliseks paremaks läinud. Ei pea siin midagi analüüsima, tulemused näitavad, et tõkkeid suudan joosta, 400 on okei — järgmine kord pingutan rohkem, jooksen paremini,”

Jätka lugemist →

LL: Treenerid ja lapsevanemad asusid
Jaanimäe spordibaasi eest võitlusse

Lapsevanemad ja treenerid paluvad Võru linnajuhte, et need muudaksid ära otsuse müüa maha Haanja vallas asuv Jaanimäe spordibaas. Linnavalitsusele saadetud palvekirjas meenutatakse Jaanimäe kuulsaid kasvandikke ja palutakse spordibaas sportlastele jätta, kirjutas LõunaLeht. „Mina kui treener leian, et see on suusatajatele ideaalne suusatamispaik,” ütles Võru suusaklubi juhatuse liige ja treener Asko Saarepuu. Ta juhtis tähelepanu ka

Jätka lugemist →

SK Roosu pääses rahvaliigas taas play-offi

SK Roosu kaotas eile Eesti jalgpalli rahvaliiga alagrupiturniiri viimases mängus koduplatsil küll 2:5 Ahja meeskonnale, kuid pääseb ikkagi play-offi. Väljakuperemeeste väravad lõid eilses kohtumises Kauri Täht ja Kristjan Kurrikoff. Ahja meeskond lõpetas alagrupiturniiri täisedu ehk kuue võiduga. SK Roosu võitis neli, viigistas ühe ja kaotas samuti ühe mängu ning sai alagrupis teise koha, mis tagab

Jätka lugemist →

Spordikooli noored võistlesid Soomes

Võru spordikooli kergejõustiklased osalesid edukalt nädal tagasi Soomes Viialas toimunud noortevõistlustel. Kahe esikohaga naasid Soomest Hanna-Mai Vaikla ja Stefani Vissel. Esimene võitis kuni 15aastaste tüdrukute 100 meetri jooksu (aeg 13,47) ja kaugushüppe (tulemus 4.95), teine kuni 13aastaste tüdrukte 60 meetri tõkkejooksu (10,55) ja kõrgushüppe (1.39). Ketter Laurits tuli vanemate tüdrukute 100 meetri jooksus 13,63ga teiseks.

Jätka lugemist →

Rõuges on täna golfiõhtu

Rõuge golfiklubi kutsub kõiki golfist huvitatuid täna, 11. augustil golfiõhtule, kus tutvustatakse golfi olemust, varustust, löögitehnikat, reegleid ja muud mänguga seonduvat. Golfiõhtu algab kell 18 Rõuges Jaanipeebu surnuaia kõrval asuval väljakul.

Eesti endurotiim on poole võistluse järel 11. kohal

Eesti koondis on Soomes toimuval maailma mainekamal endurovõistlusel International Six Days Enduro (ISDE) kolme päeva järel 11. kohal. Tiimi parimate tulemuste eest on hoolitsenud Aigar Leok. Kolme päeva järel on Aigar Leok (TM) E2-klassis 24. kohal. Liidrikohal olevale ameeriklasele Kurt Casellile (KTM) kaotab ta 8.36,2ga. Teine Võrumaa motomees Martin Leok (TM) on E2-klassi kokkuvõttes 42.

Jätka lugemist →