Lauri Sild pääses MMil tavaraja eeljooksust edasi

Lauri Sild lunastas täna Prantsusmaal alanud orienteerumise MMil tavaraja eeljooksust omale koha tuleva nädala kolmapäeval toimuvale finaalvõistlusele. Finaalipääsuks oli vaja tulla eeljooksus 15 parema hulka ning esmakordselt täiskasvanute MMil osalev võrulane sai sellega kindlalt hakkama. Oma eeljooksus sai ta kaheksanda koha, kaotades võitjaks tulnud Philippe Adamskile (Prantsusmaa) 9 km pikkusel rajal 6.46ga. Edasi pääses ka

Rõuge alistas penaltitega Spordibaasi ja pääses Võrumaa jalgpallimeistrivõistluste finaali

Rõuge jalgpallimeeskond võitis Võrumaa meistrivõistlustel täna dramaatilises poolfinaalis FC Spordibaasi 2:2 lõppenud lisaaja järel penaltitega 5:4. Mängu kangelaseks tõusis Alar Arula, kes lõi mängu normaalaja lisaminutitel Rõuge viigivärava ning realiseeris hiljem ka otsustava penalti. Skoori avas kohtumise 23. minutil tiitlikaitsjate ründaja Tauno Kikas. Spordibaasi poisid ei suutnud oma trahvikastis palli puhtaks lüüa ja Kikas suunas

Võrumaa staierid võistlesid poolmaratonis

Täna Narvas toimunud poolmaratoni Eesti meistrivõistlustel sai Ivar Ivanov (aeg 1:14.39) 16. ja Mikk Laur (aeg 1:16.01) 19. koha.. Eesti meistrina finišeeris Viljar Vallimäe ajaga 1:06.06. Naiste arvestuses oli Monika Irves (aeg 1:33.49) üheksas. Kiireim õrnemast soost jooksja oli 1:20.27ga Liina Luik.

Kail Piho kahevõistluses soomlaste järel kolmas

Kail Piho tuli täna Otepääl peetud Eesti lahtistel meistrivõistlustel suvises kahevõistluses kolmandaks, kuid kuna teda edestasid soomlased Jim Härtull ja Mikke Leinonen, kuulus Haanjamaa noormehele ikkagi Eesti meistritiitel. 10 kilomeetri rollerisõidu finiš oli tihe — Härtullile kaotas Piho vaid nelja ja Leinonenile kahe sekundiga, omakorda sekundiga edestas ta aga veel ühte soomlast, Joni Karjalainenit. Rollerirajale

Martti Nõmme hüppas Tehvandil esikaheksasse

Eesti lahtistel meistrivõistlustel suvistes suusahüpetes tuli Martti Nõmme parima Võrumaa sportlasena kaheksandaks. Tema tänaste hüpete pikkuseks Tehvandi K90 hüppemäel mõõdeti 83,5 ja 83 meetrit. Esikoha võitis Kaarel Nurmsalu, kelle teine hüpe (98 m) oli ka võistluse pikim. Han Hendrik Piho (76 m ja 77,5 m) sai 24 võistleja seas kümnenda, Kaarel Piho (73 m ja

Pihod pidid vaid soomlastele alla vanduma

Vennad Kail ja Han Hendrik Piho (SÜ Taevatäht) võitsid eile õhtul Otepääl toimunud Eesti lahtistel meistrivõistlustel suvise kahevõistluse paarissprindis teise koha, eestlastest oldi parimad. Pihod alustasid rollerisõitu hüpete kolmandalt kohalt, 28 sekundit pärast Lahti suusaklubi esindusduot (Eetu Vähäsöyrinki, Mikke Leinonen) ja 22 sekundit pärast segatiimi, kus võistlesid Karl-August Tiirmaa ja Aldo Leetoja. Mõlemast ees startinud