Tanel Leokile Belgia meistrisarja etapilt neljas koht

Tanel Leok kasutas motokrossi MM-etapidest vaba nädalavahetust osalemiseks Belgia meistrivõistluste viiendal etapil Balenis, kus sai eile kolme sõidu kokkuvõttes neljanda koha. Esimeses sõidu stardis toimus suurem kukkumine, kukkujate kuhja jäi kinni ka Leok ning avaringilt tuli ta seetõttu alles 13. mehena. Sõidu lõpuks tõusis Võrumaa motomees kuuendaks, esikoha võitis hollandlane Jeffrey Herlings. Teise sõidu start

Tennisemeistrivõistluste poolfinalistid on selgunud

Võrumaa tennisemeistrivõistlustel on pidada veel viimased alagrupimängud, kuid poolfinalistid on juba selgunud. A-alagrupist on pääsu esinelikusse taganud kõik neli seni peetud mängu võitnud Tauno Kikas ja Yvelin Rästa. Omavahel pole Kikas ja Rästa veel kohtunud. B-alagrupist pääsevad edasi Taso Vahl ja Janar Oru. Neilgi on omavaheline mäng veel pidamata, kuid kõik teised alagrupikaaslasedjuba alistatud. Turniiri

Kaks Võrumaa võistkonda kokkuvõttes esikümnes

Ehkki Võrumaa korvpallurid osalesid tänavustel Eesti tänavakorvpalli meistrivõistluste etappidel vaid pisteliselt, jõudis kaks siinset meeskonda sarja kokkuvõttes ikkagi esikümnesse. Kuldre kooli poiste BC Papsid oli 1995. aastal ja hiljem sündinud poiste arvestuses sarja kokkuvõttes kaheksas ning Parksepa SK võistkond Eelmise Mängu Võitjad 1993. aastal ja hiljem sündinud noormeeste seas kümnes.

Kaupo Kindsigo jõudis põdralaskurite esikuuikusse

Võrumaa laskur Kaupo Kindsigo sai pühapäeval Läänemaal Lutaku tiirus toimunud Eesti meistrivõistlustel harjutuses JP-4 319 punktiga 400st koondarvestuses kuuenda koha. Kulla võitis 336 punktiga Arles Taal. JP-4 võistlus on laskurite poolt väga respekteeritud, sest lastakse ainult täiskaliibriliste (alates 6,5 mm) ja raskete (kuni 5,5 kg) vintrelvadega ning väga suure algkiirusega (900-970 m/sek) kuulidega. Sihtmärk, liikuv