Rukkilillemängudel jäeti koju neli esikohta

Täna Võrus lõppenud Rukkilillemängude kergejõustiku-võistlustel jätsid Võrumaa noored sportlased koju neli esikohta. Juunioride seas võitis Liis Kranich (pildil) nii neidude kuulitõuke kui ka kettaheite, tema võidutulemused olid vastavalt 11.17 ja 37.98. Noormeeste 800 meetri jooksus oli 2.02,79ga kiireim Hans-Peeter Tulmin. A-klassis võitis võrulastest ansana esikoha Triinu Palmre, kes oli 10.45ga parim tüdrukute kolmikhüppes. Teised esikaheksasse

Võrumaa rattatüdruk tõusis EMil esikümnesse

Austrias Grazis jätkuval noorte maastikurattasõidu EMil sai Mari-Liis Mõttus täna U15 vanuseklassi tüdrukute pikal krossidistantsil neljanda koha, eilsel kombineeritud võistlusel oli ta 11. EMil on ees veel homne viimane võistluspäev, mil sõidetakse nn olümpiakross. Euroopa meister selgub nelja võistluse kokkuvõttes, neist kolme järel on Mõttus koondarvestuses seitsmendal kohal. Tänase võistluse rada oli raske. 11,2 kilomeetri

Rattaralli viib sõitjad Võrumaa mägedesse

Ülehomme, 20. augustil toimub kuuendat korda Võru rattaralli, mis taas on ka Filter maanteekarikasarja etapiks. Korraldajate teatel on 104 km pikkune Võru rattaralli suurepäraseks katsumuseks neile, kes peavad lugu mägedest. Need, kellele põhidistants üle jõu käib, saavad end proovile panna 41 km pikkusel võistlusmaal. Rattaralli start ja võistluskeskus paiknevad Võrus Tartu tänaval, numbreid väljastatakse stardipaigas

Noored võrkpallurid mängivad spordikooli turniiril

Homsest kuni pühapäevani peetakse Võrus traditsiooniline spordikooli võrkpalliturniir, mis tänavu toimub juba 52. korda. Mõlemas noormeeste vanuseklassis (U18 ja U16) osalevad peale võõrustajate veel Pärnu ja Soome TULi võrkpallurid. U18 noormeeste turniiril mängivad ka Põltsamaa, Audentese SG ja Poola võistkond, kaks aastat nooremate poiste konkurentsis Tartu, Orava ja Tallinna VK Täht. U18 ja U16 tüdrukute