Paarissprindi võit Viljar Kannimäele ja Kaido Orule

Täna õhtul Võru linna sünnipäevapidustuste raames peetud traditsioonilise ratturite paarissprindi võitsid Viljar Kannimäe ja Kaido Oru. Kummalgi mehel tuli neli korda läbida 1,5 kilomeetri pikkune distants ning selleks kulus neil aega 21.46,5. Taavi Kannimäe ja Romet Niilus kaotasid võitjatele 11,1 sekundiga ning Küllo Linnupuu ja Toomas Treier 26,6 sekundiga. Naispaaridest olid parimad Eliko Saks ja

Georg Gross haaras Lõuna-Eesti rallil juhtohjad

Võrumaal toimuval Lõuna-Eesti rallil haarasid esimese kolme kiiruskatse järel oodatult liidrikoha ainsana WRC-autol võistlevad favoriidid Georg Gross ja Raigo Mõlder (Ford Focus RS WRC 08). Raul Jeets ja Andrus Toom (Mitsubishi Lancer Evo 9) kaotavad neile ralli avapäeva järel 8,8 sekundiga ning Kaspar Koitla – Andres Ots (Mitsubishi Lancer Evo 9) 17,5 sekundiga. Esimesel katsel

MMi lühirajal jäi Lauri Silla tulemuseks 22. koht

Orienteerumise MMil Prantsusmaal Savoie provintsis sai Lauri Sild täna lühiraja finaalis parima eestlasena 22. koha. Orienteerumistehniliselt ühel kõigi aegade raskemal rajal saatis edu neid, kes teistest vähem vigu tegid. Enam-vähem veatult läbis raja vaid üks võistleja — legendaarne prantslane Thierry Gueorgiou, kes võitis meeste seas selge ülekaaluga oma seitsmenda maailmameistritiitli lühirajal. Koos ühe sprindi- ja

Kummipurunemine viimasel võidusõidul kukutas Mari-Liis Mõttuse EMi kokkuvõttes esikümne lõppu

Mari-Liis Mõttus (pildil) saavutas täna Austrias Grazi lähedal lõppenud noorte maastikurattasõidu EMil U15 tüdrukute seas nelja ala kokkuvõttes üheksanda koha. Enamat takistas saavutamast kummipurunemine tänasel võidusõidul. Tänase sõidu alguses pääses Mõttus koos kahe teise tüdrukuga konkurentidelt eest ära, kuid enne viimast ringi purunes tal kumm ja pärast jooksu vahetust ei õnnestunud 13. kohast enam kõrgemale

Kodune vutihooaeg jõuab kõrgpunkti laupäeval Rõuge ja Rantipoli kullamänguga

Võrumaa jalgpallimeistrivõistlustel on pidamata veel vaid medalimängud. Laupäevases kullamatšis Rõuge ja Rantipoli vahel kannab soosikukoormat viimati nimetatud meeskond. Tiitlikaitsja Rõuge käivitus tänavusel põhiturniiril aeglaselt, kaotades FC Spordibaasile ja Rantipolile ning viigistades Navi vutiseltsiga. Võidud kuperjanovlaste ja Antsla üle tagasid siiski pääsu poolfinaali. Seal jõuti Spordibaasi vastu hingestatud mänguga lisaminutitel viigini ning paremus penaltiduellis andis meeskonnale