Võrumaa maleveteranid tõstsid Põlvas nuppe

Eile lõppenud Põlva suveturniiril osales ka kaks Võrumaa maletajat — Gennadi Popman jagas kolme punktiga seitsmest võimalikust 24.-32. kohta ning Roland Kohtla sai 2,5 punktiga 33. koha. Esikoha võitis kuue punktiga tartlane Pavel Vorobjov. Samal turniiril selgus ka Eesti seenioride meister, kelleks osutus 5,5 punktiga kohaliku maleklubi esindaja Arvo Reiman. Popman jagas seenioride arvestuses 10.-14.

Jaanus Milli paatkond jõudis Ungaris esikolmikusse

Võrust pärit Jaanus Milli paatkond saavutas Ungaris Budapestis nädalavahetusel toimunud kummipaatide kestussõidu EMi etapil kolmanda koha. Tegu oli kuni 200hobujõulise mootori ja tugevdatud põhjaga kummi­paatide kuue tunni sõiduga. Eesti meeskonna esimeseks sõitjaks oli Rainer Nikiforov, kes suutis stardi järel tõusta kolmandaks ja hakkas esimese kahe paadiga vahet vähendama. Kahjuks sai tema vahetuse lõpus vigastada Eesti

Neljast karikast kolm võitsid noored poolakad

Võru spordikooli 52. võrkpalliturniiril olid kõige edukamad Poola noored võrkpallurid, kes võitsid kolm esikohta neljast. Mõlemad õrnema soo turniirid, nii U18 kui ka U16 vanuseklassis, võitsid Starogard Gdański võrkpallurid ning mõlema turniiri teine koht kuulus võõrustajate naiskonnale. Vanemas vanuseklassis järgnesid kahele paremale Pärnu spordikool, Tartu Kalev, TUL (Soome) ja Tallinna VK Täht, nooremas Tallinna VK

Kaks võrulast tegi läbi Eesti Ironmani triatloni

Eile Harjumaal Saku vallas toimunud Eesti meistrivõistlustel täispikas triatlonis (3,8 km ujumist, 180 km rattasõitu ja 42,2 km jooksu) sai Tõnu Hendrikson ajaga 11:04.46 14. koha ja Ain-Ivar Tupp ajaga 11:47.23 26. koha. Esikoha võitis Margus Tamm 9:23.59ga. Ain-Ivar Tupe triatlonimuljeid saad lugeda siit!