Antsla lõpetas rahvaliiga mängud viigiga

Antsla jalgpallimeeskond viigistas Eesti rahvaliiga Lõuna-Eesti alagrupi viimases mängus täna Põlvamaal Krootusel JK Mõisaga 4:4 (2:3) ja lõpetas turniiri kolmanda kohaga. Juba varem olid sellest alagrupist pääsu play-offmängudele taganud Ahja ja SK Roosu. Alagrupi lõplik tabel 1. Ahja 18 punkti (väravad 41:7), 2. SK Roosu 13 (51:17), 3. Antsla 8 (20:16), 4. Warrior Puujalad 8

Karel Kutsar võitis 85ste tsiklite Eesti meistrikulla

Tihemetsa motokrossirajal selgusid sel nädalavahetusel tänavused Eesti meistrid ning 85 cm3 tsiklite klassis jõudis täistabamuseni Karel Kutsar. Suzukil kihutav 14aastane Võru koolipoiss võitis eile oma klassis mõlemad sõidud. Etapi kokkuvõttes järgnesid talle Christopher Talli ja Karl-Robert Reinike. Nelja etapiga kogus Kutsar 168 punkti, Reinike kaotas talle 19 ja lätlane Kristers Drevinskis 38 punktiga. Eesti meistrikulla

Võru JK meeskonnale valus kaotus Otepääl

Võrumaa jalgpallimeeskondade nukker nädalavahetus Eesti meistrivõistlustel (kõik neli tiimi kaotasid) tipnes Võru JK tänase valusa 0:1 allajäämisega võõrsil FC Otepääle Eesti meistrivõistluste III liiga mängus. Võru JK oli mängu eel taas hädas meeskonna komplekteerimisega. „Tundus, et saame kokku enam-vähem kooseisu, kuid viimastel minutitel hüppasid kaks põhikaitsjat jälle alt ära. Keskkaitsesse tuli appi duublis mängiv Mark Saarnik,

Aspen lasi oma väravasse neli Tartu Löögi lööki

Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas kaotas FC Aspen täna koduplatsil Tartu Löögile 1:4 (0:2). „Meie poolt oli ilus mäng, kuid me ei suutnud mitmeid võimalusi ära lüüa,” ütles Aspeni kapten Jürgen Kuljus. Tema sõnul said väljakuperemehed mängu kohe ilusti käima ja hakkasid suruma. Tekkis ka ohtlikke olukordi, kui pall vastaste värava alt mööda jooksis, kuid väravat

Andres Raja taandus lõpuks teise kümne keskele

Kergejõustiku MMil Daegus kukkus Andres Raja kümnevõistluses kahe viimase alaga esikümnest teise kümne keskele ning lõpuks jäi tal alistamata ka 8000 punkti piir. 7982 punkti andis 29aastasele Võrumaa sportlasele 15. koha. Odaviskes 60 meetri joont ületada tahtnud Raja piirdus lõpuks vaid 57.35ga. Särtsu ei jagunud tal ka 1500 meetri jooksuks, kus Raja aeg oli 4.52,28

Gutmanni turniiri võitis Pärnu, Võrule neljas koht

Jaan Gutmanni nimelise 53. Võru võrkpalliturniiri võitis Pärnu VK. Kodumeeskond kaotas turniiri viimasel päeval Daugavpilsi ülikoolile 1:2 (-21, 20, -23) ja jäi esimesena esikolmikust välja. Võru meeskonna parimad olid täna Andris Õunpuu 13 (+5), Robert Täht 11 (+2) ning Tamar Nassar ja Olari Venno 9 punktiga (esimene +5, teine 0). Juba eile endale turniirivõidu taganud

Navi kaotas väravaterohkes mängus Tabiverele

Navi vutiselts kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas täna võõrsil võitluslikus mängus FC Tabiverele 3:4 (1:1) ja on liiga lõunatsoonis endiselt eelviimane. Navi asus mängu Kaspar Leiese (16. minutil), Eleri Jürisaare (55.) ja Tamriko Õkva (76.) väravatest kolm korda juhtima ja oli veel kolm minutit enne lõppu ees 3:2, siis said vastased aga nurgalöögi ja kohe otsa