Marko Mett: meeskond jättis sümpaatse mulje

Valio Võru VK esinemine tänavusel Gutmanni turniiril jättis Võru meeskonna värskele peatreenerile Marko Metile sümpaatse mulje. „Kahju on muidugi sellest, et medalita jäime, kohad teisest neljandani olid lahtised veel enne turniiri viimast geimi,” lisas ta. Võrulased jättis kodusel turniiril medalist ilma vaid kehvem geimipunktide suhe, sest geime võideti sama palju (tänavusel turniiril andis tabelisse ühe

Taavi Pindisele Läti meistrivõistluste hõbemedal

Võrust pärit noormees Taavi Pindis (pildil) tuli eile Smiltenes toimunud Läti autokrossi meistrivõistluste etapil veoautode klassis Andris Jurcinši ja Bruno Leimanise järel kolmandaks ning tagas sellega endale hooaja kokkuvõttes hõbemedali. Läti meistriks tuli 71 punktiga Jurcinš, Pindis kogus 48 ja Leimanis 44 punkti. Taavi Pindise võistlusmasin toimis Smiltene suurepäraselt, kuid etapivõit jäi siiski tulemata. Noormehe

Sandra London kõmmutas II liigas viis väravat

Võrumaa parim naisjalgpallur Sandra London lõi eilses Eesti naiste jalgpallimeistrivõistluste II liiga mängus Põlva FC Lootose duubli kasuks viis väravat ja aitas oma naiskonna 11:0 võidule Sillamäe JK Kalevi üle. Kaks tabamust sai kirja teinegi Võru neiu Raili Pärt. Sandra London on nüüd II liigas 12 mänguga löönud 26 väravat ning asub selle tulemusega väravalööjate

Võrumaa rammumehed jäid esikolmikust välja

Sakus laupäeval toimunud Eesti rammumeeste GP sarja viimase etapi võitis Rauno Heinla, esikolmikusse jõudsid veel Meelis Peil ja Janek Tobi. Võrumaa meestest sai Meelis Pungits viienda, Gert Goršanov kuuenda ja Markus Männik kaheksanda koha. Alavõiduni jõudis Sakus Võrumaa rammumeestest ainsana Meelis Pungits (vasakul), kes oli kiireim „kohvrite” kandmises. Foto: Rammumees.ee

Ühe teatekuldadest võitsid Võrumaa poisid

Lääne-Virumaal Põlulas eile toimunud noorte ja veteranide Eesti meistrivõistlustel teatejooksudes võitsid OK Võru orienteerujad esikoha nooremate poiste seas, kulla teeninud meeskonnas jooksid Janek Piirisild, Anti Sõukand ja Tanel Papp. M14-16 teatejooksus teiseks tulnud OK Westi võistkonda edestasid Võrumaa poisid rohkem kui 15 minutiga. M18-20 vanuseklassis jäi Võru tiim (Kevin Koskinen, Jüri Joonas, Jonatan Karjus) esimesena