Võru vutimehed lähevad Ida-Virumaal lahingusse

Homme, kolmapäeval kell 18 kohtub Võru JK Eesti jalgpallikarikavõistluste 1/16-finaalis Sillamäel sealse Kaleviga ja Navi vutiselts samal ajal Narvas Transiga. Võõrustajad on mängude eel väge täis ja loomulikult põhjusega, sest tasemevahe on ilmne. On ju Trans meistriliigas kolmandal ja Sillamäe Kalev viiendal kohal, III liiga lõunatsoonis mängivail Võrumaa klubidel pole praegu aga just parimad päevad.

Jätka lugemist →

Rannavollepronks Robert Tähele ja Kaspar Mailale

Võrumaa meeste rannavõrkpallimeistrivõistluste pronksimängus võitsid Kaspar Maila ja Robert Täht eile Tamula rannas Marko Meti ja Hardi Kuimetsa 2:0 (21:17, 21:17).  Mõlemad paarid kogusid Võrumaa meistrivõistlustel võrdselt punkte ja nii pidi pronksi saatuse otsustama lisamäng. See pidi algselt peetama 21. augustil, kuid lükati edasi, sest Robert Täht võitis suvel Eesti rahvaliigas osalenud mängijate vahel välja

Jätka lugemist →

Martin Pajos võistles Venemaal IBU karikaetapil

Võrulane Martin Pajos võistles läinud nädalavahetusel Venemaal Pihkva oblastis Ostrovis toimunud suvebiatloni IBU karikasarja etapil, kus sai 10 km sprindis 20. ja 12,5 km tagaajamisvõistluses 16. koha. Võisteldi suusarolleritel ning mõlemal alal oli parim Dmitri Jarošenko (Venemaa).

EPL: Andres Raja oli MMil Erki Noolele pettumus

Olümpiavõitja Erki Noole (pildil) sõnul võinuks Eesti kümnevõistlejad Daegu MMil noppida kõrgeid kohti, ent paraku koperdasid nad nii nagu teisedki ka ise ämbrisse. VSport.ee toob alljärgnevalt ära Eesti Päevalehes ilmunud Erki Noole kommentaari selle osa, mis puudutab Andres Raja võistlemist. Erki Nool: „Andres näitas täna (pühapäeval — VSport.ee) oma klassikalist palet: kui on põhjust käega

Jätka lugemist →

Tauno Tamm oli Hiiumaal parim „pardilaskja”

Nädalavahetusel Hiiumaal toimunud laskmisvõistlusel „Metspart 2011”, kus kavas oli inglise sportingu 200 märki (ainult dubletid), saavutas175 tabamusega ülekaaluka esikoha Tauno Tamm 175. Teisest Võrumaa laskuritest oli Tauri Tamm 7., Rivo Poltimäe 9. ja Kaupo Kindsigo 16., võideti ka võistkondlik esikoht.