Tanel Leokile Saksamaal 9. koht ja katkestamine

Tanel Leok sai täna Saksamaal toimunud MX1-klassi motokrossi MM-etapil esimeses sõidus üheksanda koha, teise sõidu Võrumaa motomees katkestas. Gaildorfis mängus olnud Euroopa GP võitnud itaallane Antonio Cairoli kindlustas endale üks etapp enne MM-sarja lõppu kolmanda järjestikuse maailmameistritiitli. Laupäevases kvalifikatsioonis oli TMi tsikliga sõitev Leok olnud 15. Kaks nädalat tagasi Inglismaal MM-etapil kukkumises viga saanud alaselg

Aigar Leok sõidab enduro MMil esikümne piirimail

Aigar Leok sai nädalavahetusel Andorras toimunud enduro MMi eelviimasel etapil E2-klassis kirja 13. ja 9. koha punktid ning jagab enne sarja viimast osavõistlust 10.-11. kohta. Eile oli E2-klassis parim prantslane Antoine Meo (Husqvarna), TMil sõitev Leok kaotas talle 2.23,92ga. Täna läks esikoht hispaanlasele Cristobal Guerrerole (KTM), Võrumaa motomees jäi võitjast maha 2.32,88ga. Ehkki MM-sarjas on

Võru JK II jättis väravad löömata ja kaotas mängu

Võru JK duubelmeeskond ei suutnud tänases Eesti meistrivõistluste IV liiga mängus koduplatsil väravavõimalusi realiseerida ja pidi Tõrva FC Warriorilt vastu võtma valusa 0:1 kaotuse. Külalised lõid võiduvärava viis minutit enne kohtumise lõppu. Mängu esimesel poolajal olid võrulastest supervõimalused Kert Joakitil ja Averi Otsal, kuid esimene lõi trahvikastis healt positsioonilt mööda ning teisel jäid puudu loetud

Navi vutimehed võtsid liidrilt punkti

Navi Vutiselts üllatas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas lõunatsooni liidrit FC Elvat, kel tuli Võrumaalt lahkuda loodetud lihtsa võiduta. Väimela staadionil peetud mäng lõppes tulemusega 1:1, kusjuures väljakuperemehed olid võidus kinni kuni kohtumise lisaminutiteni. Navi meeskond asus 1:0 eduseisu 53. minutil Aleksandr Orlovi värava järel. Külalistel õnnestus viigivärav lüüa alles 91. mänguminutil, kui täpne oli

Pait Reiman jäi liidriks, Andre Kurg on kolmas

Põltsamaa lähedal Piiroja krossirajal eile toimunud Eesti autokrossi meistrivõistluste viiendal etapil jäi võrulane Pait Reiman Division 1 klassi finaalis Sten Oja, Helmet Palmi ja Valdur Reinsalu järel küll neljandaks, kuid on kokkuvõtes ikkagi meistrivõistluste liider. Punkte on tal 85, järgnevad Palm 73, Andri Õun 67 ja Oja 63 punktiga. Division 1A klassis saavutas Andre Kurg

Öiselt rajal Võrumaa noortele kaks kuldmedalit

Ööl vastu tänast Pärnumaal Mädaral toimunud Eesti meistrivõistlustel orienteerumise öisel rajal võidutsesid OK Võru noortest oma vanuseklassis Marianne Haug (N16; üleval) ja Kerstin Uiboupin (N20; all). Laura Joonas (N18) võitis hõbeda ja Janek Piirisild (M16) pronksi. Meestest tuli Eesti meistriks Andreas Kraas (EKJ SK) ja naistest Kirti Rebane (Saue Tammed). OK Võru parimatena said nii