Robert Täht valiti Soomes sümboolsesse koosseisu

Võrulasest nurgaründaja Robert Täht valiti nädalavahetusel Soomes Viialas toimunud juunioride võrkpalliturniiri sümboolsesse koosseisu. Eesti juunioride (U19) võrkpallikoondis ei kaotanud peatreener Urmas Tali juhendamisel ainsatki mängu. Soome klubi A-Volley ja Soome juunioride koondis võideti 3:1 ning Riia SK ja Rootsi juunioride koondis 3:0, kirjutas Volley.ee.

Jan Jakobsonile EMil kokkuvõttes neljas koht

Jan Jakobson saavutas motokrossi 65 cm3 klassi EMi kokkuvõttes neljanda koha. Medalikohale tõusmast takistas Urvaste valla 12aastast koolipoissi kukkumine neli nädalat tagasi sarja eelviimasel etapil, mille tõttu ta toona punktideta jäi ja mis ka hiljem tema sõidule oma pitseri vajutas. Medalita Eesti siiski ei jäänud, sest Euroopa meistriks tulnud hispaanlase Jorge Prado Garcia ja hõbeda

Tauri ja Tauno Tamm kahekesi esikolmikus

Mõniste valla noormehed, vennad Tauri (22) ja Tauno (24) Tamm olid täpse käega ka hooaja viimasel suuremal võistlusel, nädalavahetusel Lääne-Virumaal Laekvere tiirus toimunud compak sportingu Estonian Openil, kus Tauri võitis 190 tabamusega 200st esikoha ning Tauno tuli 188 tabamusega kolmandaks. Vendade vahele mahtus 189 tabamusega teise koha saanud Elva laskur Rain Lepp. Teistest Võrumaa täpsusküttidest

HRK ratturid võtsid eraldistardist sõidus medaleid

Karksi-Nuias laupäeval toimunud Eesti meistrivõistlustel maanteesõidus saavutas Mari-Liis Mõttus kuni 14aastaste tüdrukute eraldistardist sõidus kolmanda koha. Puiga koolitüdruku aeg 10 km distantsil oli 18.30,937 ning kulla võitnud Ele Siimsonile kaotas ta 17,631 sekundiga. Haanja rattaklubi sõitjad võitsid eraldistardist sõidus veel kaks medalit: meeste sportklassis tuli Kaido Oru teiseks ning seenior 2 klassis Olavi Mõts kolmandaks.