Rei noortele Narvast esikoht ja kaks pronksi

Võru Rei judokad võitsid uue hooaja esimeseks suuremaks võistluseks olnud Narva rahvusvahelisel noorte judoturniiril ühe esimese ja kaks kolmandat kohta. Võrulaste ainsa esikoha võitis B-vanuseklassis Tarvo Jõgeva, kes kehakaalu kuni 46 kg finaalis alistas lätlase Eduards Zarinši. Teel finaali võitis Parksepa koolipoiss esmalt hiljem pronksmedali teeninud Mihhail Parfejevi (Venemaa) ja seejärel ka Soome judoka Ryan

Taavi Nassar võitis Eesti supermotokulla

Tänavuseks Eesti meistriks supermotos tuli 24aastane Tallinna tehnikaülikoolis õppiv Võrumaa motomees Taavi Nassar. Nädalavahetusel Raplas toimunud sarja kahest viimast etapist, millest üks asendas augustis Kuressaares ära jäänud võistlust, võitis TMi tsikliga sõitev Nassar laupäevase jõuproovi. Esimeses sõidus jäi ta soomlase Toni Klemi järel küll teiseks, kuid kuna Klem teises sõidus kukkus ja punkte ei saanud,