Jaanus Mill krooniti veemoto Euroopa meistriks

Eesti veemotomeeskond, kuhu kuulus ka võrulane Jaanus Mill (42), võitis tänavusel kummipaatide kestussõidu EMil oma paadiklassis kuldmedali. Euroopa meister selgus läinud nädalavahetusel Minskis peetud kolmandal etapil. Enne seda oli Eesti Motobox Racing Team, kuhu peale Milli kuulusid veel Rainer Nikiforov ja Taisto Kala ning viimasel võistlusel ka Erki Lainjärv, kahe Venemaa paatkonna järel kolmandal kohal.

Võru noored kergejõustiklased võistlesid Valgas

Valgas läinud nädala reedel toimunud noorte kergejõustikuvõistlustel saavutasid poiste D-klassi kaugushüppes kaksikvõidu Sören Vaarmets ja Joosep Kikas, hüpates vastavalt 4.03 ja 4.02. D-klassi odaviskes (400 g) oli 35.63ga parim Rolf Robert Peebo (kõik Võru spordikool). Odaviskes võistlesid ka vanemad sportlased ning naiste konkurentsis sai Triinu Liiv 37.91ga Una Kalnite järel teise koha. Lätlanna võidutulemus oli