Eesti pääses krossitiim pääses 11. kohaga finaali

Eesti motokrossimeeskond sai täna Prantsusmaal Saint Jean d’Angelys rahvuste krossi kvalifikatsioonis 11. koha ja tagas koha homses finaalis. Eestlastest oli parim MX1-klassis võistlev Tanel Leok (TM), kes lõpetas oma sõidu seitsmendana. Ajasõidu kiireimale, ameeriklasele Ryan Dungeyle (Suzuki), kaotas Võrumaa motomees 1.01,397ga. Gert Krestinov (Kawasaki) sai vabaklassis 13. ja Priit Rätsep (Honda) MX2-klassis 14. koha. Eesti

Andres Raja on Talence’is avapäeva järel liider

Andres Raja (pildil) lõpetas Talence’i kümnevõistluse avapäeva liidrikohal. Punkte on tal 4215 ehk kaheksa võrra vähem kui kaks aastat tagasi isiklikku rekordit (8119 punkti) püstitades. Kümnevõistluse alustuseks võitis Raja 10,87ga 100 meetri jooksu, hüppas seejärel kaugust 7.31 ja tõukas kuuli 14.91. Kõrgushüppes ületas Võrumaa mitmevõistleja täpselt kaks meetrit ning jooksis siis esimese võistluspäeva lõpuks staadioniringi

Siim Plangi kindlustas hea sõiduga Viljandi rallil endale kaheveoliste autode Eesti meistritiitli

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Honda Civic Type-R) saavutasid Viljandi rallil absoluutarvestuses kuuenda koha. Kaheveoliste autode arvestuses kuulus neile klassivõit ning sellega kindlustasid Võrumaa rallimehed endale ka tänavuse Eesti meistritiitli klassis A7. „Meistritiitliga saab ja peab rahul olema. Sõidu osas jäi ikka natuke kripeldama see, et viies koht jäi 5,5 sekundi kaugusele. Samas pidime leidma

Pikalt rajalt OK Võru noortele hõbe ja pronks

Täna Hiiumaal Kõpus toimunud Eesti meistrivõistlustel orienteerumise pikal rajal võitsid OK Võru noored orienteerujad hõbe- ja pronksmedali. Kuni 16aastaste poiste seas saavutas teise koha Anti Sõukand. 9,08 km pikkusel rajal esikoha võitnud Martin Sulele (JOKA) kaotas ta vaid 13 sekundiga. Sama vanade tüdrukute võistluses (8,18 km) tuli Marianne Haug kolmandaks. Naiste konkurentsis tuli Eleri Hirv

Võru jalgpallurid võtsid koduplatsil 3:0 võidu

Jüri Artemkini väravad aitasid Võru JK täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas 3:0 (0:0) võidule FC Tabivere üle. Võru meeskonna suurim väravakütt lõi ise kaks väravat ja oli peaosaline ka võrulaste kolmanda tabamuse sünnis, mis läks kirja vastaste omaväravana. „Võit on käes, see on kõige tähtsam. Ja teine poolaeg oli ju päris hea,” ütles Võru JK