Pait Reiman jäi liidriks, Andre Kurg on esikolmikus

Eesti rallikrossimeistrivõistluste tänasel etapil Laitses sai võrulane Pait Reiman (Mitsubishi Lancer Evo 6) Division 1 klassis Sten Oja järel ja Helmet Palmi ees kolmanda koha. Reimanil on kaks etappi enne sarja lõppu liidrina 100 punkti, Palm jääb temast maha 12 ja Oja 16 punktiga. Division 1A klassis lõpetas Antsla valla noormees Andre Kurg (Lada Samara)

Han Hendrik Piho tuli idanaabrite vahel teiseks

Han Hendrik Piho (pildil) saavutas täna Otepääl toimunud Venemaa lahtistel meistrivõistlustel suvises kahevõistluses teise koha, jäädes alla vaid idanaabrite meistriks kroonitud Ivan Paninile. Võistluse esimeses poole järel oli 18aastane Võrumaa noormees viies, selle positsiooni andis talle Tehvandi K90 mäelt tehtud 89meetrine õhulend. Pikima hüppe, 95 meetrit, tegi Panin, kellele Piho kaotas enne rollerisõitu täpselt minutiga.

Timo Sild jõudis MK-etapil 20 parema hulka

Tšehhis Liberecis toimuval orienteerumise MK-etapil sai Timo Sild täna lühirajal 17. koha ning Lauri Sild jäi jagama 41.-42. kohta. 6,7 km pikkusel rajal oli ajaga 38.52 kiireim soomlane Pasi Ikonen. Teiseks tulnud prantslasest maailmameister Thierry Guergiou kaotas talle 33 sekundiga ja kolmanda koha saanud austerlane Gernot Kerschbaumer 1.08ga. Timo Sild jäi võitjast maha 2.56ga ja

Võit jättis Navi III liigasse jäämise lootuse ellu

Navi vutiselts hoiab tänu täna võõrsil 7:2 (4:1) saavutatud võidule Valga FC Warriori II meeskonna üle elus lootust Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigasse püsima jääda. Võrumaa meeskonna võit oli kindel. „Juba esimesel poolajal oleks pidanud lööma vähemalt kümme väravat, teisel poolajal veel rohkem. Raiskasime palju sajaprotsendilisi võimalusi, kuid suutsime mõned siiski ka realiseerida,” kommenteeris Navi meeskonna