Tanel Leok võistles Belgia meistrivõistluste etapil

Tanel Leok osales pühapäeval Belgia motokrossisarja viimasel etapil Nil-Pierreux’ rajal, kus sai omas klassis 11. koha. Inters Open klassi esimeses sõidus oli Võrumaa motomees viies ja teises sõidus neljas, viimasesse starti ta 38kraadise palaviku tõttu enam ei läinud, vahendas Ruudulipp.ee. Etapi võitis belglane Ken de Dycker. Belgia meistriks tuli tänavu viimsale etapil viienda kohaga piirdunud

Triinu Meltsovile sprindisarjas naistest kolmas koht

Parksepa keskkooli neiu Triinu Meltsov (Honda Civic) saavutas pühapäeval Läänemaal Kiltsis Eesti rahvasprindi karikavõistluste viimasel etapil naiste arvestuses kolmanda koha ja lõpetas samal kohal ka sarja kokkuvõttes. Sarja võitjaks tuli naistest 137 punktiga Sirje Potisepp, järgnesid Margit Mäekivi 106 ja Meltsov 101 punktiga. Kavas olnud kaheksast etapist võitis Meltsov ühe, veel tuli ta korra teiseks

Kait Hinn pääses Tallinn Openil veerandfinaali

Võrust pärit Kait Hinn pääses läinud nädalavahetusel toimunud pool-piljardi turniiril Tallinn Open 9-palli mängus veerandfinaali, kus kaotas poolakale Bartosz Rozwadowskile. Turniiri võitis teine poolakas Tomasz Kaplan, eestlaste laeks jäigi veerandfinaal.