Võru JK C1-klassi poiste tänavune hooaeg on läbi

Võru JK C1-klassi (1997.-2000. a sünd) jalgpallipoisid lõpetasid Eesti noorte meistrivõistluste 14.-20. koha turniiri teise kohaga. Kuuest mängust võitsid Võru poisid neli, viigistasid ühe ja kaotasid samuti ühe ning seda väravate suhtega 14:4. Alla jäädi FC Elvale, sama palju punkte kogunud Pärnu Vaprust edestati tänu paremale väravate vahele. Võrulaste edukaim väravakütt oli viie tabamusega Jürgen

Võrulaste vastasteks on Tartu võistkonnad

Eesti tänavustel võrkpallikarikavõistlustel tuleb Võru võistkondadel veerandfinaalis rinda pista Tartu tiimidega. Valio Võru VK meeskonna veerandfinaalivastaseks loositi täna Tartu Pere Leib. Võitja saab poolfinaalivastase paarist TTÜ/Kiili ja Pärnu VK. Meeskondi osaleb karikavõistlustel kaheksa, lisaks meistriliiga tiimidele ja eelmise hooaja esiliiga võitjale TTÜ/Kiilile veel rahvaliiga võistkond Neemeco/Taco Express. Võru VK/SK naiskonna vastaseks on Tartu Ülikool. Paari

Välejalad võistlesid Kubjal koolide sügiskrossis

Võrumaa koolinoorte sügisestel murdmaajooksuvõistlustel Kubjal võitis eile juunoride klassis noormeestest 3000 m jooksu Andres Hillep (Võru Kreutzwaldi G) ja 1000 m jooksu Jürgen Annus (Antsla G) ning neidudest 2000 m jooksu Avely Allas (Võru Kreutzwaldi G) ja 500 m jooksu Nele-Mai Olup (Vastseliina G). A-klassis võitis poiste 3000 m jooksu Mihkel Joonas (Võru Kreutzwaldi G)