Eesti tiim pääses rahvuste supermotol finaali

Hispaanias Alcañizis toimuval rahvuste supermotol pääses Eesti meeskond tänasest kvalifikatsioonist 14. kohaga edasi homsele finaalvõistlusele. Taavi Nassar tegi oma kvalifikatsioonigrupis väga head sõitu, lõpetades võistluse sloveeni Uros Nastrani ja tšehhi Petr Vorličeki järel kolmandana. Prants Pals oli oma sõidus 17. ja Andre Kiil 18. Finaali pääses 16 tiimi, välja jäi seitse.

Riia rallikross jõuvahekordi oluliselt ei muutnud

Eesti rallikrossi meistrivõistlustel tänane Riia etapp suuri muutusi kaasa ei toonud ja ka Võrumaa kihutajad jätkavad kokkuvõttes endisel kohal: Pait Reiman on Division 1 klassis ikka esimene ja Andre Kurg Division 1A klassis kolmas. Division 1 klassis oli täna Bikernieki rajal võidukas Sten Oja. Reiman lõpetas finaalis Oja järel teisena ja juhib tema ees enne

EOK-Piletilevi sarjas Võrumaale kaks üldesikohta

Täna lõpule jõudnud EOK-Piletilevi laskesuusatamissarja kokkuvõttes saavutasid Võrumaa noortest sportlastest esikoha Rene Zahkna (Võru spordikool/Võru Biathlon) ja Keit Sikk (Vastseliina SK), esimene oli parim kuni 17aastaste ja teine kuni 13aastaste poiste seas. Teise koha saavutasid Priit Vislapuu (Võru spordikool/Võru Biathlon) kuni 19aastastest noormeeste ja Hannes Moor (Vastseliina SK) kuni 15aastaste poiste seas ning kolmanda koha

Tanel Leok lustis sõpradega heategevuskrossil

Täna Viljandimaal Holstre-Nõmme rajal toimunud heategevuskrossil „Tanel Leok ja sõbrad” võitis vabaklassis esikoha Suurbritannia motomees Shaun Simpson venelase Jevgeni Bobrõševi ja Lauri Lehtla ees. Peoperemees Tanel Leok oli kuues. Võistluseelsel nädalal tervisega veidi kimpus olnud Leok lõpetas esimene sõidu 15. kohaga, teise sõidu aga võitis, juhtides stardist finišini. „Õnneks sõidud on lühikesed. Väsimus tuli peale

„Haanja 100” võitis Martin Loo, Tarmo Mõttuselt võttis 100 miilis võiduvõimaluse rehvivahetus

Laupäeval Võrumaal sõidetud „Haanja 100” rattamaratoni võitis Martin Loo, saja miili sõidus oli kiireim Priit Tuisk. Tänu heale ilmale läbis Martin Loo saja kilomeetri pikkuse distantsi rekordiliselt kiiresti – nelja tunni 26 minuti ja 13 sekundiga.Viimase kahe aasta võitja Allan Oras kaotas Loole rohkem kui kuue minutiga ja sai tänavu teise koha, kolmas oli Erki

Navi kaotas ja langeb IV liigasse

Navi vutiselts kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsooni viimases voorus täna koduplatsil FC Otepääle 0:1 ja langeb järgmiseks hooajaks IV liigasse. Väljakuperemehed jäid esimesel 15 minutil Otepää tugeva surve alla, kuid suutsid seejärel oma mängu käima saada ja edaspidi valitses kohtumist kodumeeskond. Kahjuks ei jõutud kuidagi väravani. „Esimesel poolajal suutsime raisata viis suurepärast võimalust, kus