Aigar Leok sõitis debüüthooajal MMil esikümnesse

Aigar Leok lõpetas oma debüüthooaja enduro MMil E2-klassis kümnenda kohaga. Sel nädalavahetusel Prantsusmaal Mende’is toimunud MMi viimasel etapil tegi TMi tsikliga sõitev 26aastane Võrumaa motomees hooaja parima etteaste. Eile oli Leok kuues, kaotades esikoha võitnud prantslasele Pierre Alexandre Renet’le 17,86 sekundiga. Täna lõpetas ta võistluse veel koha võrra kõrgemal, viiendana. Kiireim oli juba varem endale

Eesti supermototiim jäi finaalis viimaseks

Eesti mototiim, kuhu kuulus ka Võrust pärit Taavi Nassar, pidi täna Hispaanias sõidetud rahvuste supermoto finaalis leppima viimase ehk 16. kohaga. Eestlastest läkski Alcañizis kõige kehvemini just Nassaril, kes kummaski sõidus finišilippu ei näinud. Esimese sõidu nurjas soojendusringi ajal kukkumise käigus murdunud käigukanginupp, mistõttu ta starti ei pääsenudki. Teises sõidus tuli Nassar avaringilt 12. mehena

Võru jalgpallimeeskond lõpetas hooaja suure võiduga, kuid üleminekumängudele ei pääsenud

Võru JK alistas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga viimases voorus koduplatsil Valga FC Warriori duubli küll 9:0 (2:0), kuid sellest ei piisanud II liiga üleminekumängudele jõudmiseks. Jõgeva SK Noorus-96 võitis samal ajal võõrsil Viljandi JK Tuleviku duubli 5:0 ja edestas III liiga lõunatsoonis kolmandaks tulnud võrulasi kahe punktiga, esikoha oli endale juba varem taganud FC

Hans-Peeter Tulmin tõi Lõunalõvile alavõidu

Hans-Peeter Tulmin võitis eile Tõrvas toimunud Eesti klubide karikavõistlustel juunioride 1000 meetri jooksu. Võrulase võiduaeg oli 2.43 ning lähim konkurent kaotas talle kahe sekundiga. Meeste 8000 meetri jooksus, mille võitis ajaga 23.23 Sergei Tšerepannikov, sai Ivar Ivanov (+1.41) üheksanda ja Margus Koor (+1.49) kümenda koha. Võistkondlikult piisas kolme võrulase punktidest Lõunalõvi klubile 16. kohaks. Parim

Timo Sild võitis Soome meistrivõistlustel pronksi

Võrulane Timo Sild (pildil) võitis eile hilisõhtul Soome meistrivõistlustel öises orienteerumises pronksmedali. Lääne-Soomes Sastamala lähedal Mouhijärvel peetud võistluse võitis noor multitalent Olli-Markus Taivainen, kes suure osa 12 km pikkusest rajast läbis koos hõbeda saanud Janne Heikkaga (+3.31). Timo Sild kaotas võitjale täpselt viie minutiga ja edestas järgnevaid omakorda rohkem kui kahe ja poole minutiga.