Siim Plangi oli ka Saaremaa rallil oma klassi parim

Juba varem endale kaheveoliste A7 klassis tänavuse Eesti meistritiitli kindlustanud Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Honda Civic Type-R) olid oma klassis kiireimad ka meistrivõistluste viimaseks etapiks olnud 44. Saaremaa rallil. Ralli lõpp läks võrulaste haoks põnevaks. „Eelviimasel katsel kadusid alla vahetades kõik käigud ära, mõtlesime, et nüüd on kõik. Siis aga proovisime veel ja kõik

Mari-Liis Mõttus kindlustas sügiskrossisarja võidu

Mari-Liis Mõttus võitis täna Elvas Tartumaa meistrivõistlustel rattakrossis kuni 14aastaste tüdrukute seas esikoha. Seenior 2 vanuseklassis tuli tema isa Tarmo Mõttus (mõlemad Haanja rattaklubi) Tõnno Palmi järel teiseks. „Mari-Liis oli küll natuke nohune, aga võitis siiski kindla eduga ja kindlustas juba kaks etappi enne lõppu omale sügissarja võidu,” ütles Tarmo Mõttus. „Ise ei saanud ma

Võru naiskond ei suutnud geimivõidust enamat

Võru võrkpallinaiskond kaotas oma esimese tänavuste Eesti meistrivõistluste mängu täna koduväljakul Pärnu VKle 1:3. Mängu algus õnnestus paremini väljakuperenaistel. Võru 17:9 eduseisus võttis Pärnu peatreener Andrei Ojamets teist korda aja ja alates sellest hetkest hakkas võrulannade mänguvanker kraavi kiskuma. Geim suudeti küll veel tulemusega 25:21 võita, kuid enamaks Võru naiskond täna suuteline ei olnud. Teine

Etapivõit Aigar Leokile, liidrina jätkab Martin Leok

Pärnumaal Paikusel Reiu karjääris täna toimunud Eesti kestvuskrossisarja eelviimase etapi võitis soolotsiklite klassis esmakordselt sel alal Eesti meistrivõistlustel startinud Aigar Leok. E2-klassis võistlev Võrumaa motomees edestas kahetunnisel võistlusel kahe ja poole minutiga lätlast Janis Vintersit, kolmas oli E3-klassi parim mees Urmas Põldma. Martin Leok lõpetas võistluse neljanda (E2-klassi 3.) ja Timmo Mõts üheksanda (E2-klassi 4.)