Võru korvpallurid panid mängus Elion/Corlega oma paremuse maksma alles viimasel veerandajal

Võru KK võitis Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste esiliigas hooaja esimeses kodumängus Elion/Corle 91:75 (47:44) ja jätkab kahe vooru järel alagrupis täiseduga. Otsustav vahe suudeti sisse teha alles viimasel veerandajal. „Eks kaitsemängus oli asi ja oma kiirrünnakuid ei osatud lahendada,” ütles Võru KK juhendaja Anti Ossis. „Aga nüüd saime selgeks, mis probleemid meil on.” Võru meeskond alustas

Võrulannad lõid võõrsil viiegeimilises mängus eelmise hooaja pronksinaiskonda

Võru võrkpallinaiskond avas täna Eesti naiste meistriliigas oma tänavuse võiduarve, alistades võõrsil eelmise hooaja pronksmedalivõitja TÜ/Eedeni 3:2. Mängu otsustav geim lõppes võrulannade 20:18 võiduga. „Eks viies geim ole alati veidi õnnemäng ja nii pikalt polnud me tükk aega mänginud, aga võit tuli siiski mänguga. Hea võit,” ütles Võru VK/SK peatreener Raivo Jeenas. Mängu esimene geim

Puiga koolitüdruk hüppas Eesti rekordi

Aasta lõpus 12aastaseks saava Puiga koolitüdruku Sandra Sillaste (pildil) 37,5 meetri pikkune õhulend on uus Eesti naiste suusahüpperekord, teatas suusaliit. Rekord sündis läinud pühapäeval Tallinnas Mustamäe K50 hüppemäel toimunud võistlusel „Nõmme sügis”. Sillaste harjutab suusahüpeid Võru spordikoolis Olev Rootsi juhendamisel, kelle treeningrupis on veel kolm tüdrukut: Annemarii Bendi, Grete Vagul ja Triinu Hausenberg.„Nõmme sügise” raames

Võru valla korvpallimeeskond avas võiduarve

Teise meeskonnana sai Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel esimese võidu kirja Võru vald, kes võitis eile Puigal BC Romani 100:68 (47:25). Võitjatest viskas Margus Peterson parimana 21 punkti ja kaotajaist viis kolmepunktiviset tabanud Ville Tüve 20 punkti.

Jõumehed peavad nädalaks elumõnudest loobuma

Eeloleval laupäeval Tallinnas toimuval rahvusvahelisel rammumeeste võistlusel kaitsevad Eesti au ka Võrumaa mehed Gert Goršanov ja Markus Männik. Mõlema jaoks tähendab see nädala pikkust loobumist nii seksist, massaažist, saunast kui ka teistest lõõgastumisvariantidest. „Nädal aega enne suurvõistlust on rangelt keelatud kõik, mis lõõgastab või maandab pingeid,” ütles Eesti rammumeeste ühingu üks eestvedajaid Janek Tobi, kes