Etapivõit tagas Siim Plangile pronksmedali

Siim Plangi (Honda Civic Type-R) võitis täna Kehala ringil peetud Eesti rallisprindi meistrivõistluste viimasel etapil kaherattaveoliste ralliautode klassis kõik kolm sõitu ja tõusis tänu sellele sarja kokkuvõttes pronksmedalile. Plangi osales tänavu rallisprindisarjas vaid kahel etapil kuuest ja võitis need mõlemad. Eesti meistriks 2WD sport klassis tuli Tiit Rattasep, Plangit edestas ka Kaarel Kurvits. Siim Plangi

Võrumaa motomeestele kestvuskrossis kaksikvõit

Võrumaa motomehed Martin Leok ja Timmo Mõts saavutasid Eesti kestuvskrossi meistrivõistlustel E2-klassis kaksikvõidu. Sel alal oma debüüthooajal kulla võitnud Leok kogus viie etapiga 271 punkti, tiitlikaitsja Mõts 226 punkti ja kolmandaks tulnud Reio Engman 211 punkti. Täna Haapsalu lähedal Kiltsi lennuväljal toimunud viimasel etapil sai Martin Leok soolotsiklite arvestuses 10. (E2-klassis 4.) ja Timmo Mõts

Antsla valla meeskond võitis Osulat

Antsla valla korvpallimeeskond võitis eile Võru Kalevi korvpallimeisrivõistlustel koduplatsil Osula 76:59 (49:27). Võitjatest oli 33 punktiga resultatiivseim Kristo Eisenberg ja kaotajaist 18 punktiga Anti Ossis.