Võru küll kaotas, aga hakkas Pärnule kõvasti vastu

Võru võrkpallurid näitasid Schenkeri liiga tänases kodumängus Pärnu VKga küll paremat mängu kui nädal tagasi peetud kohtumises Tartu Pere Leivaga, kuid ei pääsenud ikkagi 0:3 kaotusest. Kui Võru 15:25 kaotatud esimeses geimis olid pärnakad kindlalt paremad, siis kahes järgmises hakkasid võrulased külalistele tõsiselt vastu ning kaotasid geimid alles pärast tasavägist heitlust tulemustega 26:28 ja 27:29.

Võru spordikoolile esiliigas võit ja kaotus

Eesti meeste esiliigas võitis Võru spordikooli võrkpallimeeskond eile Pärnus sealse võrkpalliklubi duubli 3:1 (14, 18, -19, 18) ja kaotas täna koduplatsil Tallinna Ülikoolile 2:3 (19, 21, -24, -21, -12). Järgmised mängud peavad võrulased kahe nädala pärast. Võru spordikooli meeskonnal on esiliigas kirjas üks võit ja kolm kaotust. Foto: Võru VK Teisi mänge: EMÜ SK –

Pärnu püsib naiste meistriliigas ainsana kaotuseta

Eesti naiste võrkpalli meistriliigas võitis Pärnu VK eile TÜ/Eedeni 3:1 ja täna Tallinna Ülikooli 3:0 ning lõpetas põhiturniiri esimese ringi täisedu ehk nelja võiduga. Esimese ringi kaks viimast mängu peetakse novembri alguses. Tabel 1. Pärnu VK 12 punkti (4 mängust), 2. TÜ/Eeden 4 (3), 3.-4. Võru VK/SK ja Audentese SG/Noortekoondis 3 (3), 5. TLÜ 2

Hooaja lõpetuseks selgusid Võrumaa meistrid

Eile Sõmerpalu vallas toimunud Võrumaa lahtistel meistrivõistlustel suundorienteerumises võitis meestest esikoha Raido Mitt (Põlva Kobras), teiseks tunud Timo Sild (OK Võru) kaotas talle 9,1 km pikkusel ja 18 kontrollpunktiga rohkem kui kolme ja poole minutiga. Naistest tuli Võrumaa meistriks Karmen Alnek (OK Võru). Meeste ja naiste võistluse parimad. Pildil kõige vasakpoolsem on Timo Sild ja

Pait Reiman langes hõbedale, Andre Kurele pronks

Pikalt tänavusi Eesti rallikrossi meistrivõistlusi juhtinud võrulane Pait Reiman (pildil) pidi sarja lõpuks ikkagi leppima hõbemedaliga. Eile Misso rajal toimunud sarja viimasel etapil jäi Reiman (Mitsubishi Lancer EVO 6) Division 1 klassi finaalis Sten Oja ja lätlase Ugis Traubergsi järel kolmandaks ning kaotas kaheksa etapi kokkuvõttes 126 punkti kogunud Ojale lõpuks viie punktiga. Pronksi sai

SK Roosu kaotas poolfinaalis penaltitega

SK Roosu kaotas Eesti jalgpalli rahvaliiga poolfinaalis eile koduplatsil penaltitega Põltsamaa Spordile. Mäng lõppes tulemusega 1:1 ja penaltiduell külaliste 9:8 eduga. SK Roosu pallimeestel (punases) tuli poolfinaalis penaltiduelli järel platsilt lahkuda kaotajatena. Foto: erakogu Pildid