Võru noored võrkpallurid pääsesid karikat jahtima

Eesti U18 vanuseklassi võrkpallikarikavõistluste finaalturniirile pääses nii Võru spordikooli meeskond kui ka naiskond. Mõlemad võitsid nädalavahetusel oma tsooniturniiri. Võru tüdrukud olid koduplatsil üle Tallinna VK Tähest, Kunda ÜG/VKst, Tallinna Palusalu SKst ja Põlva spordikoolist. Võru poistele järgnesid Tallinnas Audentese VK, Pärnu VK/SK I, Tallinna VK Täht, Oru põhikool ja Rakvere spordikool. Karikavõistluste finaalturniirid toimuvad 4.-6.

Jätka lugemist →

Aigar Leok sõitis Itaalia meistrivõistlustel

Aigar Leok sai nädalavahetusel Bornos toimunud Itaalia enduromeistrivõistluste viimasel etapil laupäeval 13. ja pühapäeval 21. koha ning jäi kaheksa osavõistluse kokkuvõttes jagama 28.-29. kohta. Itaalia meistriks tuli soomlane Mika Ahola. Välismaalastele peeti ka eraldi arvestust ning selles paremusreas oli Leok kaheksas.

Mari-Liis Mõttus oli sügiskrossisarjas taas võidukas

Pühapäeval Paaniksel toimunud Karksi-Nuia sügisesel rattakrossil võidutses kuni 14aastaste tüdrukute arvestuses nii nagu kõigil sarja varasematelgi etappidel taas Mari-Liis Mõttus. Puiga koolitüdruk edestas ka kõiki kuni 16aastaseid tüdrukuid ja oli poiste seas kaheksas. Seenior 2 klassis jäi Tarmo Mõttus Tõnno Palmi järel napilt teiseks. „Kolm esimest ringi juhtisin, siis tegi Tõnno kiirenduse ja jäi väikese

Jätka lugemist →