Võru Kesklinna gümnaasiumi jalgpallimeeskond jõudis EKSLi finaalturniiril esikaheksasse

Võru Kesklinna gümnaasiumi jalgpallimeeskond jagas läinud nädalal Viljandis toimunud Eesti koolispordiliidu 6.-9. klasside meistriliiga finaalturniiril 16 meeskonna seas 7.-8. kohta. Tauno Kikase juhendatava tiimi parimaks mängijaks tunnistati Allan Katšmazov. Esikoha võitis Narva Kesklinna gümnaasium. Valtus toimunud 6.-9. klasside rahvaliiga finaalturniiril sai Võru 1. põhikool 12 meeskonna seas kümnenda koha. Võrulaste parim mängija oli Kris Saia.

Rei judokatele tudengite seas kuld, hõbe ja pronks

Pühapäeval Tartus toimunud Eesti üliõpilaste judomeistrivõistlustel olid naiste finaalis vastamisi Tartu ülikoolis õppivad Võru Rei judokad Laura Maria Lehiste ja Ailen Atspool, võit kuulus Lehistele. Meeste kehakaalus kuni 81 kg kaotas sisekaitseakadeemias õppiv Tarmo Habe hilisemale kullavõitjale Edward Murelile ja pidi leppima pronksmedaliga.

Veel jaanuaris karkudega käinud rammumees
Gert Goršanov sai taas kutse Arnold Classicule

Eelmisel hooajal end raskelt vigastanud Võrumaa rammumees Gert Goršanov (29) sai äsja ametliku kutse osaleda 2012. aasta märtsi alguses USAs toimuval mainekal Arnold Classicul. Sel Ohio osariigis Columbuses toimuval võistlusel, mille algataja on maailmakuulus atleetvõimleja, filminäitleja ja hiljutine California kuberner Arnold Schwarzenegger, võistles Goršanov ka 2010. aasta kevadel. Siis sai ta amatööride seas ligi 60

Balti liiga finaalturniiril kaks Võru PSK mängijat

Balti pooliliiga viimasel kvalifikatsioonietapil Kaunases jäi Maario Hussar (Võru piljardispordiklubi) 8-palli mängus jagama 17.-32. kohta, esikoha võitis tallinlane Denis Grabe. Liiga finaalturniir toimub 12.-13. novembril Tallinnas ning siis võisteldakse 10-palli mängus. Võru piljardimängijaist on endale koha finaalturniiril kindlustanud Hussar ja Kait Hinn.

Lõunalõvi taganes, loodetavasti uueks hüppeks

Võru kergejõustikuklubi Lõunalõvi tänavune aasta polnud just kõige rõõmustavam. Kõigi vanuseklasside Eesti meistrivõistlustelt korjati viimaste aastate väikseim saak ehk kokku vaid 30 medalit: 4 kulda, 14 hõbedat ja 12 pronksi (mullu võideti 48 medalit, neist 12 kulda). Eesti klubide paremusreas langes Lõunalõvi möödunud aasta kaheksandalt positsioonilt 13. kohale. Võrumaa kergejõustikku ei päästa Lõunalõvi presidendi Heini