Võru võrkpallurid ei suutnud võiduarvet avada

Valio Võru VK kohtus täna Schenkeri liigas koduväljakul Jelgava Biolarsiga ja kaotas 1:3. Kahe esimese, 19:25 ja 22:25 kaotatud geimi järel võitsid võrulased kolmanda geimi 25:18. Kohtumise neljas geim kujunes tõeliseks põnevusetenduseks – Võru oli taga 7:13 ja 12:18, kuid suutis jõuda 24:24 viigini. Kuuenda matšpalli suutsid külalised lõpuks punktiks realiseerida ja kodumeeskonnal tuli 28:30

Munamäe–Võru jooksu kiireim oli Ivar Ivanov

Täna toimunud 27. Munamäe–Võru maastikujooksu võitis Ivar Ivanov (pildil). Sel võistlusel esmakordselt esimesena lõpetanud 27aastase Võru Lõunalõvi staieri võiduaeg 13,1 km pikkusel distantsil oli 43.52,8. Teiseks tulnud Andrus Lein Rakverest kaotas Ivanovile 13,4 ja kolmanda koha saanud Kristo Heinmann (OK Ilves) 14,2 sekundiga. Neljandana lõpetas tartlane Kenny Kivikas (+47,0), järgnesid Kaur Kase (OK Võru; +1.09,2)