Rait Veski tuli Eesti meistrivõistlustel neljandaks

Võrumaa noormees Rait Veski (28) saavutas pühapäeval Tallinnas toimunud Eesti meistrivõistlustel kulturismis neljanda koha. „Jäin rahule selles suhtes, et see oli esimene suurvõistlus minu jaoks. Eesmärk oli omas kategoorias mitte viimaseks jääda, ja see sai täidetud,” ütles Veski, kes võistles klassikalise kulturismi kategoorias +180 cm. Konkurents oli kõva – Veskit edestasid kolmekordne Euroopa meister Taavi

Võrulased aitasid Eesti tiimidel Balti turniiri võita

Läinud nädalavahetusel Riias toimunud noorte Balti turniiril võrkpallis võitis esikoha nii Eesti U19 kui ka U17 poiste meeskond ning oma panuse selleks andsid ka Võru spordikooli kasvandikud. Eesti U19 meeskond, kus mängis Robert Täht, alistas Soome ja Läti 3:0 ning Leedu 3:1. Eesti U17 meeskond, kuhu Võru poistest kuulusid Bobby Pokker, Joonas Popman ja Martin

Eesti murdmaasuusatamiskoondise eesotsas asendati üks Võrumaalt pärit mees teisega

Eesti suusaliit otsustas eile peatada Mati Alaveri (57) volitused murdmaasuusatamise koondise peatreenerina kuni Andrus Veerpalu dopingujuhtumi rahvusvahelise spordiarbitraaži kohtu otsuseni. Koondise peatreeneri tööülesandeid täidab seni Raul Olle (43), kes jätkab tööd ka suusaliidu murdmaasuusatamise spordidirektorina. „Usun, et see pole väga ränk koorem. Ma ei hakka sportlastele treeningplaane kirjutama ega kedagi päevast-päeva treenima. Kõigil sportlastel on