Võrulannad alistasid Audentes/Noortekoondise

Võru VK/SK võrkpallinaiskond lõpetas Eesti meistrivõistluste põhiturniiri esimese ringi täna koduplatsil saavutatud 3:1 võiduga Audentese SG/Noortekoondise üle. Hooaja teine võit ei tulnud võrulannadele kergelt. Esimeses geimis olid võõrustajad pikalt tagaajaja rollis ja vastastel oli kasutada ka üks geimpall, kuid lõpuks suutis kodunaiskond tänu Margot Pähna punktidele ja vastaste vigadele geimi ikkagi 26:24 enda kasuks pöörata.

Valio Võru VK kaotas esimese karikamängu 0:3

Valio Võru VK pidas täna Eesti võrkpallikarikavõistlustel veerandfinaali esimese kohtumise Tartu Pere Leivaga. Koduväljakul mänginud tartlased õigustasid oma favoriidirolli ja võitsid 3:0 (19, 21, 22). Nagu numbridki näitvad, polnud väljakuperemeeste ülemvõim siiski mäekõrgune. Taas jäi pea olematuks Pere Leiva lätlasest diagonaalründaja Valerijs Lomakinsi panus, kes suutis 16st tõstest punktiks realiseerida vaid kolm, vahendas Tartu meeskonna