Võru KK korvpallurite mäng ei sujunud taas

Eesti meeste korvpalli esiliigas pidi Võru KK taas platsilt kaotajana lahkuma – täna jäädi võõrsil 69:90 (39:48) alla Tartu Ülikooli järelkasvumeeskonnale. Alagrupiturniiri esimese ringi järel jagavad võrulased kuue meeskonna seas neljandat-viiendat kohta. Võrulased jäid kohe mängu alguses tagajaja ossa, kuid esialgu polnud vahe suur ja esimese veerandaja lõpusekunditel seadis Kristo Eisenbergi täpne kolmepunktivise tabloole 19:19

Parksepa võitis Antslat poolesaja punktiga

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel kahe kaotuseta püsinud meeskonna eilses mängus alistas Parksepa SK/Võru Antsla valla 105:56 (51:30; Mirko Märdimäe 31 – Gert Koch 25). Teises eile Parksepas peetud mängus võitis Kuldre kool BC Romani 92:50 (36:38; Eiko Roosimaa 26 – Kaarel Krall 13), teise poolajal võitis Kuldre seejuures 56:12. Kuperjanovi JP võitis üleeile Puigal Ekso