Võru võrkpallurid kaotasid Daugavpilsile 0:3

Sel nädalavahetusel Schenkeri liigas Läti võrkpallitiimidele külla sõitnud Valio Võru VK kaotas täna Daugavpilsis sealse ülikooli meeskonnale 0:3. Kohtumise esimeses geimis kestis punkt-punkti-mäng seisuni 23:23. Siis tegi Kaido Treima servivea, järgmisel rünnakul eksis Rauno Tamme ning võrulased kaotasid geimi 23:25. Tasavägised olid ka kaks järgmist geimi, mis võrulased kaotasid ühesuguse tulemusega 22:25. Teise geimi saatuse

Kääpa kool näitas rahvastepallis omaette klassi

Koolispordiliidu 4.-5. klasside rahvastepallivõistluse võitis Võrumaal nii poiste kui ka tüdrukute arvestuses Kääpa põhikool. Kääpa kooli poiste võistkonnas mängisid Tarvo Täht, Kristen Ungur, Sten Puusepp, Hugo Punnar, Janno Plado, Marvin Plado, Raido Meidla ja Mattias Huma ning tüdrukute võistkonnas Lota Vana, Linell Sikk, Linda-Loora Pruuli, Jane Tigasoo, Kelly Olesk, Anete Viitkin, Kaisa Kahre ja Sandra

Võru vald sai raske võidu Osula üle

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel andsid eile Sõmerpalus põnevusetenduse Osula ja Võru valla meeskonnad, lõpuks jäid 56:54 (21:24) peale külalised. Võru valla parimana viskas Siim Kimask 11 punkti, Osula resultatiivseim oli 17 punktiga Rutmar Ploomipuu. Kolm mängu võitnud Võru valla meeskond püsib turniiril kaotuseta, Osulal on neljast mängust kirjas üks võit.