Võru meeskond hakkas tartlastele kõvasti vastu

Valio Võru VK pidi ka Eesti meeste võrkpallikarikavõistluste veerandfinaalseeria korduskohtumises Tartu Pere Leivale alla vanduma, kuid erinevalt esimese mängu 0:3 kaotusest anti tartlastele täna koduplatsil kõva lahing ning kahe ja poole tunni pikkuseks veninud mäng kaotati 2:3. Edasipääseja selgus juba avageimi järel, mille Võru kaotas pärast tasavägist heitlust ja oma kolme geimpalli tulemusega 26:28. Ka

Loosiõnn viis võrulannad karikasarjas poolfinaali

Võru VK/SK võrkpallinaiskond võitis täna Eesti võrkpallikarikavõistluste veerandfinaalseeria korduskohtumises TÜ/Eedeni 3:1 (-15, 18, 17, 20) ja pääses tänu paremale loosiõnnele poolfinaali. Kuna veerandfinaalseeria avamängu olid võrulannad läinud nädalal Tartus 1:3 kaotanud, siis olid geimid kahe mängu kokkuvõttes viigis ning punktide lugemisel selgus, et võrdsus (172:172) on majas ka selles arvestuses. Karikavõistluste juhendi kohaselt selgitas edasipääseja

Esikoht Kreutzwaldi gümnaasiumi tüdrukutele

Võrumaa koolide 6.-9. klasside tüdrukute korvpallimeistriks tuli Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi võistkond, kus mängisid Kai-Liis Vesper, Veelika Piirioja, Kadri Eskla, Laura Ernits ja Kertu Külaots. Kreutzwaldi kooli tiim alistas eile Parksepa keskkooli spordihoones toimunud turniiril kõik kolm vastast. Esikohakohtumises oldi 30:25 üle võõrustajatest. Kolmanda koha sai Võru Kesklinna gümnaasium. Tulemused