Ambla SK osutus oodatust kõvemaks pähkliks

Võru KK hooaeg Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste esiliigas jätkub üle kivide ja kändude. Täna oldi raskustes alagrupi punase laterna Ambla SKga, kes suruti pärast pikka pusimist tulemusega 74:71 (42:35) põlvili alles mängu lõpuminutitel. Võru spordikeskuses pea inimtühjade tribüünide ees peetud mängu alustasid väljakuperemehed uimaselt ning jäid kolme ja poole minutiga 0:9 kaotusseisu. Seejärel ärgati ja suudeti

Kuldre kool sai 27. katsel kauaoodatud võidu

Kuldre kool sai eile Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste II liigas kirja ajaloolise võidu, kui alistas koduplatsil 84:69 Valga korvpallikooli II meeskonna. Eelmises 26 meistrivõistluste mängus oli mullu II liigas debüteerinud Võrumaa meeskond pidanud platsilt lahkuma kaotajana. Kuldre korvpallurid tegid vahe sisse juba esimesel veerandajal (25:13) ning asusid poolajaks mängu 50:33 juhtima. Võitu enam käest ei lastud.

Parksepa meeskond jätkab ainsana täiseduga

Parksepa SK/Võru võitis Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel Võru valla 76:71 (28:47) ja püsib turniiril ainsana kaotuseta. Eile Puigal peetud mängus oli Parksepa SK/Võru enne viimst veerandaega veel 14punktises kaotusseisus, kuid suutis kohtumise ikkagi enda kasuks pöörata. Võitjate suurim korvikütt oli 17 punktiga Mirko Märdimäe, kaotajate parimana viskas Indrek Saar 24 punkti. Päev varem pidi Võru

Võru ja Tartu duellis võidutses võrkpall

Lisaks kahele Eesti võrkpallikarikavõistluste mängule, kus Võru VK/SK naiskond võitis TÜ/Eedeni 3:1 ja Valio Võru VK meeskond kaotas Tartu Pere Leivale 2:3, olid eile Võru spordikeskuses vastamisi ka kahe linna noortevõistkonnad ning nende mängudes saatis edu enamjaolt võõrustajaid. Võru spordikooli U14 poisid võitsid Premium 7/Salva Tartu eakaaslasi 2:1 ja U16 poisid 3:1. Võru U16 tüdrukud