Võrulannadele Leedus täna võit ja kaotus

Võru VK/SK võrkpallinaiskond pidas täna Leedus Balti liiga turniiril kaks viiegeimilist mängu: esmalt kaotati Jonava Achema KKSCle 2:3 (17, -19, 20, -20, -11), seejärel võideti Vilniuse SM Tauras Šalčininkai 3:2 (-22, -24, 18, 18, 14). Leedu tuuri lõpetavad võrulannad homme, kui mängivad Kaunases LKKAga.

Valio Võru VK avas Schenkeri liigas võiduarve

Valio Võru VK oli täna Schenkeri liigas vastamisi teise seni veel võiduta meeskonna, Rakvere Grossi Toidukaupadega ja võitis võõrsil peetud kohtumise 3:0. Esimeses geimis pääsesid võrulased kolme-nelja punktiga juhtima ja hoidsid parajat vahet lõpuni – 25:20. Teises geimis oldi esialgu tagaajaja rollis. Seisul 11:15 asus pallima võrulaste sidemängija Tauno Lipp ja tema serviseeria ajal teenis

Raido Ränkel oli Olosel vabatehnikasõidus 15.

Möödunud aastast Võru suusaklubi esindav Raido Ränkel sai täna Põhja-Soomes Olosel 10 km vabatehnikasõidus 15. koha. Võistluse võitnud Snorri Einarssonile (Norra) kaotas Ränkel 42,8 sekundiga. Eestlasest oli ta paremuselt kolmas, eespool lõpetasid võistluse Aivar Rehemaa (8.) ja Karel Tammjärv (11.). Eesti koondise peatreeneri kohusetäitja Raul Olle hinnangul tegi Ränkel äärmiselt positiivse üllatuse. Võitjale 1.27,7ga kaotnud Anti