Marko Traks võitis juunioride MMil taas kuldmedali

Marko Traks võitis teist aastat järjest lamades surumises juunioride kehakaalus üle 140 kg WPC (World Powerlifting Congress) maailmameistritiitli. Täna Riias toimunud võistlusel kindlustas 22aastane Võrumaa noormees endale kuldmedali esimese katsega, kui sai üles 280kilose kangi. Kahel katsel üritas ta seejärel üles suruda ka 310kilost kangi, kuid täna see ei õnnestunud. „Teise katsel ei loetud 310

Parksepa SK/Võru A-klassi meeskond sai Eesti karikavõistluste veerandfinaalis suure kaotuse

Parksepa SK/Võru korvpallimeeskond kaotas Eesti A-vanuseklassi (1993. a ja hiljem sünd) karikavõistlustel eile veerandfinaalis võõrsil Tabasalu PK/Kohila SKle 56:83 ja langes edasisest konkurentsist välja. Meeskonna treeneri Kalev Palo sõnul ei saanud poisid pärast pikka bussisõitu kuidagi mängu käima. „Algus läks täiesti käest ära, väga kehv mäng,” lausus ta. 4. minutiks jäi Parksepa 2:9 kaotusseisu. Abi

Anti Saarepuu pidi arstidelt abi otsima

Võru suusasprinter Anti Saarepuu oli sunnitud parema käe küünarliigese vigastuse tõttu Põhja-Soomest Olose treeninglaagrist koju sõitma. Juba mitu aastat Saarepuud vaevav ja sel suvel eriti teravalt tunda andnud trauma lõi uuesti välja Olose kontrollvõistluste eel. „Käisin täna hommikul uuringutel ning neljapäeval tuleb veel minna. Siis saab selgeks, kas on mõtet reedel Olosele tagasi sõita,” ütles

Kait Hinn Balti liiga finaalturniiril esikolmikus

Kait Hinn (Võru piljardispordiklubi) jõudis nädalavahetusel Tallinnas toimunud Balti pooliliiga finaalturniiril poolfinaali, kus kaotas võistluse hilisemale võitjale Denis Grabele 3:9. Finaalis võitis Grabe Konstantin Afanasjevi (Leedu) 11:6. Hinn jagas koos leedulase Marius Šiaudkulisega 3.-4. kohta. Eesti Pooli Föderatsiooni, Leedu Pooli Föderatsiooni ning Olympic-Online’i koostöös tänavu esimest korda korraldatud Balti liiga etappidel osales kokku 132 meest