Võru KK noppis mängus Elion/Corlega kindla võidu

Võru KK parandas Eesti meistrivõistluste esiliigas oma tabeliseisu, kui alistas täna võõrsil Elion/Corle 106:93 (58:38). Esimese veerandaja viie punktiga võitnud võrulased tegid suure vahe sisse teisel veerandajal, mis võideti 32:17. Teisel poolajal juhiti vahepeal juba 26 silmaga ja ehkki kolm minutit enne kohtumise lõppu vähendasid väljakuperemehed vahe korraks kümnepunktiseks, vormistas Võru meeskond ikkagi kindla võidu.

Anti Saarepuud ootab sunnitud treeningpaus

Küünarliigese traumaga hädas olev Anti Saarepuu peab kaheks nädalaks vigastatud käele puhkust andma. See tähendab ühtlasi, et 3.-4. detsembril Düsseldorfis peetavale MK-etapile Võrumaa suusamees kindlasti ei sõida, vahendas Delfi. „Meel on mõru, aga midagi pole teha. Aimasin, et seis pole hea, sest kolme puhkepäevaga on käsi üha suuremat valu teinud. Kõige optimistlikuma prognoosi kohaselt peaks

Kääpa kooli poisid läbisid täiseduga viimasegi sõela

Kääpa põhikooli meeskond tagas endale piirkonnavõistluse võiduga koha Eesti koolispordi liidu 4.-5. klasside rahvastepallivõistluse finaalturniirile. Lõuna-Eesti piirkonnavõistlus peeti eile Võru spordikeskuses ning Kääpa võistkond, kuhu kuulusid Tarvo Täht, Kristen Ungur, Sten Puusepp, Hugo Punnar, Janno Plado, Marvin Plado, Raido Meidla ja Mattias Huma, võitis võistluspäeva jooksul kõik seitse mängu. Kääpa poistele järgnesid Põlva ühisgümnaasium ja

Terad hakkavad sõkaldest eemalduma

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel astus pika samu esinelikusse pääsu poole Võru vald, kes võitis eile Puigal Antsla 84:47 (48:17; Egert Reili 21 – Kristo Eisenberg  13). Teises eilses mängus alistas Kuperjanovi JP Parksepas BC Romani 83:68 (40:39; Sten Kallas ja Aleksandr Listov 24 – Martin Hinn 16). Üleeile võitis Ekso Puigal Osula 66:65 (39:27; Taago

Kuldre kool kaotas napilt Viimsi korvpalluritele

Kuldre kooli korvpallimeeskond kaotas Eesti meistrivõistluste II liigas eile võõrsil napilt 79:81 (39:36) KK Viimsile. Võrumaa meeskonna resultatiivsemad olid Eiko Roosimaa 24, Renee Kilter 22 ja Einar Kärgenberg 12 punktiga, võõrustajatest viskas Valdo Lips parimana 18 punkti. Kaheksast alagrupimängust on Kuldre kool seni võitnud ühe, pidada on veel kaks kohtumist. Neist järgmises võõrustatakse eeloleval laupäeval