Võru võrkpallinaiskond sai Pärnus kindlalt lüüa

Võru VK/SK kaotas Eesti naiste võrkpalli meistriliiga põhiturniiri teise ringi avamängus täna võõrsil kindlalt tabeli liidrile Pärnu VKle. Esimeses geimis jäid võrulannad hätta pallingu vastuvõtuga, ei saanud oma mängu kuidagi käima ja kaotasid suurelt 13:25. Teises geimis asendas Kaisa Bahmatševi sidemängija kohal Aiki Lai ja viimast vahepeal omakorda Hippe Oimet. Enamjaolt nelja-viie punktiga taga olnud

Rantipol kaotas napilt Rapla „oravatele”

Rantipoli saalijalgpallimeeskond alustas Eesti II liiga meistrivõistlusi napi kaotusega, jäädes täna koduplatsil alla Rapla FC Reformierakonnale 10:11 (4:7). Võru spordikeskuses peetud mäng algas võrulastele hästi, sest poolteiseminutise mängu järel viis Jüri Artemkin väljakuperemehed 1:0 juhtima. Seejärel tegutsesid kindlamalt aga külalised, kes lõid kolm väravat järjest, enne kui Artemkin poolaja keskel (saalijalgpallis on poolaja kestus 20

Raido Ränkel alustas MK-sarja 81. kohaga

Võru suusaklubi esindav Raido Ränkel sai hooaja esimesel murdmaasuusatamise MK-etapil Norras 91 lõpetaja seas 81. koha. Kehvade lumeolude tõttu üle Beitostölenist Lillehammeri lähistele Sjusjøeni üle viidud võistlusel oli 15 km vabatehnikasõidu kindel võitja täna rootslane Johan Olsson, kes edestas Norra staari Petter Northugi 31,2 sekundiga. Ränkel kaotas Olssonile 3.04,7ga. Eesti suusakoondise peatreeneri asetäitja Raul Olle

Rene Zahkna lunastas pääsme noorteolümpiale

Võrulane Rene Zahkna (pildil) saavutas täna Soomes Kontiolahtis toimunud Telekarelia GP laskesuusatamisvõistlustel kuni 19aastaste noormeeste sprindis teise koha, mis kindlustas talle pääsu eeloleval talvel Austrias toimuvatele esimestele noorte taliolümpiamängudele. 7,5 km distantsi oli ajaga 22.04,3 (2 trahvi) kiireim soomlane Antti Repo. Tiirus samuti kaks möödalasku teinud Zahkna kaotas talle 23,5 sekundiga ning edestas omakorda 6,6

Homme algavad Võrumaa võrkpallikarikavõistlused

Homme peetakse tänavustel Võrumaa meeste võrkpallikarikavõistlustel neli esimest alagrupimängu, karikavõitja selgub detsembri keskel. Karikavõistlustel osaleb seekord üheksa meeskonda, kes on jagatud kahte alagruppi. I alagrupis mängivad tiitlikaitsja Võru spordikool I, Trendwood (eelmine aasta 4.), Lasva vald (5.), Osula (8.) ja SK Urvaste (-), II alagrupis Rantipol (mullu SKS; 2.), Eesti Pagar (mullu Männiokas; 3.), Võru