Teise poolaja hea hoog vedas Võru KK võidule

Võru KK alistas täna Eesti meeste esiliigas koduplatsil 90:71 (41:41) oma alagrupi liidri Rapla KK II ning jätkab võitlust pääsu eest tugevamasse vahegruppi. Kohtumise avaveerandi järel, mille Võru võitis 20:19, jäädi teise veerandaja algul 20:25 ja seejärel juba ka 30:37 kaotusseisu, kuid poolaja lõpuminutitel suudeti vahe tasa teha. Teise poolaja alustuseks tabas lähiviske Võru meeskonna

Viljandi Metall oli võrulannade jaoks liiga kõva

Võru VK/SK võrkpallinaiskond kaotas Eesti naiste karikavõistluste poolfinaalis täna kodusaalis Viljandi Metallile 0:3 (-23, -26, -16). Kahes esimeses geimis andsid võrulannad valitsevale Eesti meistrile kõva lahingu. Avageimis pääses Võru 12:7 ja 16:10 juhtima ning oli ees veel 19:18, kuid seejärel eksiti mitu korda rünnakul ja otsustavate punktide mängimisel vannuti vastasele alla. Teine geim kulges tasavägiselt

Võru Kalevi meistrivõistlustel selgus esinelik

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel võitis Kuldre kool eile Puigal Võru valla 79:62 (39:30). Üleplatsimees oli võitjatele 38 punkti toonud Eiko Roosimaa, kes tabas ka neli kolmepunktiviset. Kaotajate parimana sai Siim Kimask kirja 18 silma. Põhiturniiril on pidada veel üks mäng, Antsla – Kuldre kool, mis toimub eeloleval pühapäeval Antslas. Selle tulemusest olenemata pääsevad kuue võiduga